Jump to content

JeZuS_ZBAWICIEL

Keeper - Only AWP 128TR
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  12g 42m 55s

Other groups

Member

Community Reputation

5

About JeZuS_ZBAWICIEL

 • Rank
  Silver II
 • Birthday 03/31/2001

About user

 • First name
  Maksym
 • Gender
  Mężczyzna
 • From
  Małopolskie
 • Hobbies
  Sporo tego
 • Favourite server
  Only AWP 128TR

Recent Profile Visitors

215 profile views
 1. Nick:Jezus_ZBAWICIEL Twój STEAMID:STEAM_0:0:515717599 Serwer:OA Uzyskane miejsce:1 (opcjonalnie) Nick osoby która ma otrzymać VIP'a:♡Sz3FUu♡O5ky♡.KEYDROP (opcjonalnie) STEAMID osoby która ma otrzymać VIP'a:STEAM_0:1:588571012
 2. Jestem na nie. Aktywny być może ale z tego co zerknąłem tylko w tym i wyłącznie w tym miesiącu. No i ten vac mnie trochę boli co prawda nie wiem czy uzasadnione vacacje. +sm +składka +/- aktywność -na resztę. Zasugeruje się co pisał @michalczewaski gdyż nie przesiaduje na zm
 3. Prócz poprawy błędu jest jeszcze dodany mały detal :P... sprytnie
 4. Nick Steam: Jezus_ZBAWICIEL Steam ID: STEAM_0:0:515717599 Wiek: 20 Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198991700926/ Link do profilu HLStats: https://hlstatsx.sloneczny-dust.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=757 Znajomość SM (1-5): 2 *po ostatniej rozmowie z tobą matig obczaiłem sobie co nie co na ten temat :D* Byłeś/aś już kiedyś adminem?: Nie Dlaczego Ty?: Codziennie gram tutaj i sporo jest odpalonych lub też z brakiem kultury osób co psuje zabawę. Jest to 1 serv na który z chęcią wchodzę i chciałbym w jakikolwiek sposób pomóc w budowaniu do
 5. Siemanko. Pytanko odnośnie czatu głosowego. Szukałem odpowiedzi na to ale fiasko. Czemu ten czat działa jak na mma np. Nie lepiej jakby ct jak i tt mogli sobe swobodnie rozmawiać? Szczerze brakuje mi tego a i sporo osób myśli że tak jest a tu zong i na chatcie tekstowym trzeba sie porozumiewać.

Chatbox

Chatbox

Chatroom Rules

1. Chatbox is a showcase of the forum, which is why all the rules of culture and spelling Connect apply as throughout the forum.

2. Littering illogical that adds nothing to general questions will be severely punished.

3. Prohibition of calling others.

4. Prohibition of placing links advertising the content of content not related to the displayed Sunny-Dust, as well as links advertising some applications, requests for UB, complaints and requests saying hello / goodbye.

5. Requesting a "give me rank" request, etc. on Chatbox will be punished with a warning.

6. Forum administration (administrators and moderators) has the right to punish the user with a warning for violating obligations related to Chatbox.

7. We explain private matters on other messengers or PW.

8. Write in one message, do not spam.

9. Obstructing conversations, interfering with it, and provoking a quarrel will be punished with a warn.

10. Crying, the object of something not working will be punished with a warn. There are appropriate forum sections for this.


Forum administration reserves the right to withdraw access to Chatbox for breaking the application of protection.

×
×
 • Create New...