Jump to content

Inext

Member
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4
 • Time Online

  1d 17g 26m 52s

Inext last won the day on June 3

Inext had the most liked content!

Community Reputation

29

1 Follower

About Inext

 • Rank
  Silver I
 • Birthday June 1

About user

 • First name
  Dawid
 • Gender
  Mężczyzna
 • From
  Katowice okolice
 • Hobbies
  Programowanie
 • Favourite server
  TeamSpeak3

Recent Profile Visitors

800 profile views
 1. Odpowiadając na pytania kiedy będzie gotowy jb w ostatnim tygodniu mialem trochę spraw na głowie i nie miałem kompletnie czasu,aby zając się serwerem ale w tym tygodniu mam go więcej i powinienem do końca tygodnia wszystko ogarnąć później będą beta testy i po ewentualnych poprawkach serwer zostanie uruchomiony dla wszystkich.
 2. Zaktualizowałem listę rzeczy pozostało do zrobienia. Aktualizacja.
 3. Zapraszam do do pisania propozycji co by miało się znaleźć w sklepie za fajki na naszym JailBreak Nazwa: Opis:
 4. Zapraszam do proponowania zabawa jakie maiłyby się znaleźć na naszym jb(te oskryptowane oraz te Regulaminowe) Wzór: Nazwa zabawy: Opis zabawy:
 5. Zapis wszelkich istotnych dla serwera zmian technicznych oraz kadrowych: 11/04/2021: - Utworzenie działów serwera ~ Inext - Postawienie podstaw serwera ~ Inext - Rozpoczęcie prac nad Regulaminem serwera ~ Inext - Rozpoczęcie prac nad dodatkowymi pluginami ~ Inext Aktualizacja.
 6. Zachęcam do podawania map jakie miałby się znaleźć na naszym JailBreak Wzór: Nazwa mapy: Link do pobrania mapy: Krótki opis mapy(opcjonalnie):
 7. Dla ct pałka jak najbardziej pasuje natomiast dla TT widziałbym coś bardziej w stylu potłuczonego szkła lub innych takich rzeczy pasujących w klimat więzienny niestety jak na ten moment niczego takiego nie znalazłem.
 8. Aktualnie mam zapisane takie rzeczy do zrobienia coś dodać, coś usunąć coś zmienić? -Dla wszystkich -Dodanie Klas postaci -Dodanie gangów w mocno zmienionej formie -usuniecie widoczności broni na modelach | Zostało Dodane -sklep | Zostało Dodane -Dodanie minigierek z kasyna typu ruletka, blackjack, może jakieś otwieranie skrzynek -komenda !duch umożliwiająca dalszą zabawę po śmierci | Zostało Dodane Regulaminowe: - Więzień może zostać zabity za posiadanie jakiejkolwiek broni
 9. Nie ma problemu zostanie to dodane. Z modelami jest taki problem, że jest po prostu mało takich które by pasowały na JB. A co do tych klas postaci myślę, że jest to na pewno ciekawy pomysł i postaram się coś pokombinować w tym kierunku 1 Paczka to standardowe modele na Jaila które na pewno znajdą się na na serwerze natomiast z 2 paczki to osobiście uważam, że pasuje tylko ta agentka FBI. Poniekąd zgadzam się z tobą z tym, że jest uporczywa kiedy nawet myszką nie można ruszyć ale z drugiej strony jest to moim zdanie jednak bardzo potrzebna komenda
 10. Zapraszam do pisania pomysłów na rzeczy które chcielibyście zobaczyć na naszym JB. Najlepszą z propozycji postaram się nagrodzić.
 11. Kurwa, 4 miesiące nic nie robiłem żeby zostać uznanym za najbardziej leniwą osobę, a jak przychodzi co do czego to wygrywa @ICD ?

Chatbox

Chatbox

Chatroom Rules

1. Chatbox is a showcase of the forum, which is why all the rules of culture and spelling Connect apply as throughout the forum.

2. Littering illogical that adds nothing to general questions will be severely punished.

3. Prohibition of calling others.

4. Prohibition of placing links advertising the content of content not related to the displayed Sunny-Dust, as well as links advertising some applications, requests for UB, complaints and requests saying hello / goodbye.

5. Requesting a "give me rank" request, etc. on Chatbox will be punished with a warning.

6. Forum administration (administrators and moderators) has the right to punish the user with a warning for violating obligations related to Chatbox.

7. We explain private matters on other messengers or PW.

8. Write in one message, do not spam.

9. Obstructing conversations, interfering with it, and provoking a quarrel will be punished with a warn.

10. Crying, the object of something not working will be punished with a warn. There are appropriate forum sections for this.


Forum administration reserves the right to withdraw access to Chatbox for breaking the application of protection.

×
×
 • Create New...