Jump to content

Raksio

Member
 • Content Count

  273
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15
 • Time Online

  5d 20g 29m 5s

Raksio last won the day on November 22 2019

Raksio had the most liked content!

Community Reputation

0

3 Followers

About Raksio

 • Rank
  Master Guardian I
 • Birthday 12/14/2000

About user

 • First name
  Adrian
 • Gender
  Mężczyzna
 • From
  Łódź/Piotrków Tryb
 • Favourite server
  Wszystkie

Recent Profile Visitors

2,327 profile views
 1. Promowanie się zakończyło, a jego efekty widać gołym okiem. Temat zamknięty.
 2. Nie spełniasz podstawowych wymagań, by otrzymać rangę Admina (posty na forum,godziny na serwerze), a oprócz tego głosy w Twoim podaniu są negatywne, więc muszę je odrzucić. Podanie odrzucone. Temat zamknięty.
 3. Wielkie dzięki za wsparcie naszej sieci! Wskakujesz na pierwsze miejsce naszej listy TOP Donatorów, a w Twoim profilu została zaktualizowana kwota, którą nam przekazałeś. Bardzo się cieszę, że podoba Ci się u nas, mam nadzieję, że zostaniesz z nami tak długo jak to tylko możliwe. Mając takich ludzi jak mamy w tej chwili, to słońce nigdy nie zgaśnie! ? Temat zamknięty.
 4. Raksio

  Donacja-Endzik

  Wielkie dzięki za wsparcie naszej sieci! Kwota, którą nam przekazałeś zostaje dopisana do Twojego konta, oraz do listy Donatorów ? Temat zamknięty.
 5. Messi CS:GO czy Fortnite
 6. Raksio

  Donacja-Buczu

  Kurczę, aż nie nadążam dodawać Was do topki ?? Po raz kolejny dziękuję Ci za ogromne wsparcie sieci Kwota przelana na rzecz sieci została zaktualizowana zarówno na profilu jak i w TOPce, od teraz jesteś TOP 1 Donatorem sieci Słoneczny-Dust ? Temat zamknięty.
 7. Raksio

  Donacja - ekko

  Wielkie dzięki za wsparcie naszej sieci! Wyprzedziłeś REGISTiego więc wskakujesz do TOP4 Donatorów ?, a kwota którą nam przekazałeś zostaje również dopisana na twoje konto ? Temat zamknięty.
 8. Aż nie wiem co powiedzieć, to już kolejna duża Donacja w przeciągu dnia. Jeszcze raz wielkie dzięki za wsparcie naszej sieci Tymi dwiema donacjami dobiłeś do 100 zł, więc otrzymujesz rangę Donatora. W celu nadania VIP'a zgłoś się do kogoś z Administracji, a w celu dodatkowych benefitów na serwerze TS3, zgłoś się do Opiekuna serwera. Kwota, którą nam przekazałeś została zaktualizowana zarówno na profilu jak i w TOP'ce. Temat zamknięty.
 9. Raksio

  Donacja-Buczu

  Wielkie dzięki za wsparcie naszej sieci! Oczywiście wskakujesz do tabeli TOP Donatorów, a na Twoim profilu pojawiła się kwota jaką nam przekazałeś ? Temat zamknięty.
 10. Wielkie dzięki za wsparcie naszej sieci . Co jak co, ale z Twojej strony takiego ruchu bym się nie spodziewał ?. Oczywiście otrzymujesz rangę Donator, w celu nadania VIP'a zgłoś się do kogoś z Administracji, a w celu dodatkowych benefitów na serwerze TS3, zgłoś się do Opiekuna serwera. Na Twoim profilu pojawiła się kwota, którą nam przekazałeś. Zostałeś również dodany do tabeli TOP Donatorów znajdującej się na naszym forum. Jeszcze tylko takie dwie dygresje: donacje nie idą na konto Pietrka, oraz na przyszłość unikaj takich prowokacyjnych treści "cieszę się że
 11. Dodano minimalną kwotę donacji - 1 zł. Aktualizacja.

Chatbox

Chatbox

Chatroom Rules

1. Chatbox is a showcase of the forum, which is why all the rules of culture and spelling Connect apply as throughout the forum.

2. Littering illogical that adds nothing to general questions will be severely punished.

3. Prohibition of calling others.

4. Prohibition of placing links advertising the content of content not related to the displayed Sunny-Dust, as well as links advertising some applications, requests for UB, complaints and requests saying hello / goodbye.

5. Requesting a "give me rank" request, etc. on Chatbox will be punished with a warning.

6. Forum administration (administrators and moderators) has the right to punish the user with a warning for violating obligations related to Chatbox.

7. We explain private matters on other messengers or PW.

8. Write in one message, do not spam.

9. Obstructing conversations, interfering with it, and provoking a quarrel will be punished with a warn.

10. Crying, the object of something not working will be punished with a warn. There are appropriate forum sections for this.


Forum administration reserves the right to withdraw access to Chatbox for breaking the application of protection.

×
×
 • Create New...