Jump to content

Raksio

Member
 • Content Count

  273
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Raksio last won the day on November 22 2019

Raksio had the most liked content!

Community Reputation

205

6 Followers

About Raksio

 • Rank
  Master Guardian I
 • Birthday 12/14/2000

About user

 • First name
  Adrian
 • Gender
  Mężczyzna
 • From
  Łódź/Piotrków Tryb
 • Favourite server
  Wszystkie

Recent Profile Visitors

2,078 profile views
 1. Raksio

  Donacja EcKo

  Ojj Mikołaj w tym roku jest wyjątkowo szczodry, chyba musieliśmy być bardzo grzeczni ? A już tak na serio, to bardzo dziękuję za tą Donację i za wsparcie sieci . Oczywiście otrzymujesz rangę Donator, po VIP'a zgłoś się do @ICD. Ponadto wlatujesz do tabeli TOP4 Donatorów, a kwota, którą nam przekazałeś zostaje odnotowana w odpowiednich miejscach ? Jeszcze raz dziękuję za wsparcie sieci! Temat zamknięty.
 2. Proste, że @SeeQ cnie @Kraxy @Mordal @#PsYcHo PaTkA ♥ @ICD (tak wiem miała być jedna osoba, jednak ja zaszalałem i oznaczyłem 4 ;>)
 3. No coś tam strzelasz @n3LLy ? Temat zamknięty.
 4. Podobnie jak @GarpeQ NDK, z chęcią wezmę udział w ruletce, by sprawdzić czy nie powinienem zagrać w lotto ? A jak wygram cokolwiek, to komuś tam przekażę nagrodę. 5, 11, 18, 21, 26
 5. To już kolejna Twoja donacja na rzecz Słonecznego-Dust'a, po raz pierwszy na nowym kolorku, a po raz kolejny w historii sieci Łącznie przekazałeś nam już 445zł, co jest na prawdę bardzo dużą kwotą, zdecydowanie przyczyniłeś się do rozwoju naszej sieci, zarówno donacjami jak i wsparciem ZM wcześniej jako Admin, a teraz jako Starszy Admin. Bardzo nam miło, że widzisz nasze zaangażowanie oraz nas wspierasz. Po raz kolejny już dziękuję Ci za wsparcie Słonecznego, oczywiście kwota, którą nam przekazałeś zostaje odnotowana tam gdzie zawsze ? Temat zamknięty.
 6. Raksio

  Donacja-ICD

  Każdy "grosz" się liczy, a szczególnie ten dany z dobrej, nieprzymuszonej woli ? Dziękuję za wsparcie sieci, oczywiście kwota, którą nam przekazałeś została odnotowana w odpowiednich miejscach Temat zamknięty.
 7. Jak to mawiają Król jest tylko jeden ? Zdetronizowałeś Bucza, więc wlatujesz do TOP 1 Donatorów naszej sieci Nie pozostało mi nic innego jak po raz kolejny podziękować za tak dużego polskiego pieniążka, za wsparcie Słonecznego-Dust'a i za wszystko co robisz dla sieci. Bardzo mi miło słyszeć, że uwielbiasz naszego Zombie Mod'a. Daje to niesamowitego kopa motywacyjnego do dalszej pracy Oczywiście kwota, którą nam przekazałeś została odnotowana tam gdzie trzeba i na koniec jeszcze taki mały edit. Dostałem od Ciebie 110zł na PP, a nie 100, tak jak napisałeś, więc kwota 110 zł
 8. Raksio

  Donacja - Inext

  A dzienki, dzienki, przynajmniej wypłatę dla Technika mamy z głowy w tym miesiącu. Dziękuję za wsparcie sieci ? Kwota, którą nam przekazałeś została zaktualizowana, w odpowiednich miejscach.? Temat zamknięty.
 9. Sorry, ale póki co nie dostaniesz Admina. Po 1. tak jak już napisałeś, zrobiłeś chamską reklamę swojego serwera i nie widziałeś w tym wtedy nic złego. A po 2. cytuję "jebać, ten serwer i tak upada, poszukam innego Only DD2", nagle zmieniłeś zdanie? Twoje mniemanie o serwerze wyglądało jeszcze tak 2 miesiące temu. Bana powinieneś mieć jeszcze przez ok.3 miesiące, ale go skróciłem, a to nie oznacza, że od razu po powrocie dostaniesz Admina. Podanie odrzucone. Temat zamknięty.
 10. Tak w ramach ciekawostki podrzucę Wam link do ostatniego filmiku WAKSÓW -> https://www.youtube.com/watch?v=6eG_Ze6I5Bo&t=195s Dokładnie w 3:15 możemy zobaczyć jednego z twórców, który wchodzi na nasz serwer Only DD2 Jak widzicie docieramy do największych YouTuberów w Polsce, a to wszystko m.in dzięki Wam, dzięki Waszemu zaangażowaniu oraz Waszej pomocy. Tylko tak dalej, a ponownie wejdziemy do TOPki polskich sieci serwerów CS:GO
 11. Głosy są podzielone, jednak myślę, że warto dać Ci szansę. Jeżeli będziesz miał jakieś pytania, kontaktuj się ze mną na steam. Gratulacje! Zostałeś przyjęty. Temat zamknięty.
 12. "1 zarejestrowana blokada VAC | Dni od ostatniej blokady: 8" Kolega dostał VAC'a, a więc: Podanie odrzucone Temat zamknięty.
 13. Promowanie się zakończyło, a jego efekty widać gołym okiem. Temat zamknięty.
 14. Liczne głosy na tak, poza tym ogromne umiejętności w dziedzinie TS'a, a więc decyzja może być tylko jedna: Gratulacje! Zostałeś przyjęty. Temat zamknięty.
 15. Nie spełniasz podstawowych wymagań, by otrzymać rangę Admina (posty na forum,godziny na serwerze), a oprócz tego głosy w Twoim podaniu są negatywne, więc muszę je odrzucić. Podanie odrzucone. Temat zamknięty.
×
×
 • Create New...