Jump to content

Tablica ogłoszeń

Właściciel

Raksio

Owner
 • Content Count

  291
 • Posts on chatbox

  170
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16
 • Time Online

  5d 23g 13m 24s

Profile Song

Raksio last won the day on December 6

Raksio had the most liked content!

Community Reputation

221

8 Followers

About Raksio

 • Other groups Administrator
 • Rank
  Master Guardian I
 • Birthday 12/14/2000

About user

 • First name
  Adrian
 • Gender
  Mężczyzna
 • From
  Łódź/Piotrków Tryb
 • Favourite server
  Wszystkie

Recent Profile Visitors

1,732 profile views
 1. Ciężkie pytanie :< Zgaduję, że większość z nas w choć małej części ma nieczyste sumienie ;c
 2. Nie jestem w stanie odrzucić zarówno Ciebie jak i @Hugo., dlatego przyjmuję Was obu, mam pewne plany co do kadry moderacji, które planuję wdrażać w życie stopniowo, przez najbliższe miesiące, a do tych planów potrzebuje Waszej dwójki. Gratuluję awansu! Gratulację! Zostałeś przyjęty. Temat zamknięty.
 3. Nie jestem w stanie odrzucić zarówno Ciebie jak i @Zbyniu, dlatego przyjmuję Was obu, mam pewne plany co do kadry moderacji, które planuję wdrażać w życie stopniowo, przez najbliższe miesiące, a do tych planów potrzebuje Waszej dwójki. Gratuluję awansu! Gratulację! Zostałeś przyjęty. Temat zamknięty.
 4. Wkrótce się wypowiem w temacie z rezygnacją 3majsie, co o tym sądzę; a, że 3majsie odchodzi, to: Podanie odrzucone. Temat zamknięty.
 5. Raksio

  Urlop - Psycho

  Przyjęte, dodaję do grupy urlopowicz. Temat zamknięty.
 6. Raczej smak, choć nie zawsze 😆
 7. Witajcie!☀️ Dnia dzisiejszego na nasze serwery zawitały nowe RoundSound'y, których listę znajdziecie poniżej. Zachęcam Was do odwiedzenia serwerów i przesłuchania całości, bo jest ona na prawdę godna polecenia i oczywiście dostosowana do świątecznego klimatu! 🎅🤶 1. All I Want For Christmas Is You (Onderkoffer Trap Remix) 2. Bedoes & Lanek - VOGUE 3. chillwagon - tęczowy music box 4. Dean Martin - Let it Snow! 5. Dycha & Masno - TECHNO POLO 6. Jingle Bell Rock Remix (A Trappy Christmas) 7. Kazka - Plakala (Ramzess BOOTLEG) + FREE DOWNLOAD 8. Kizo & Qry - NIGDY NUDA (prod.PSR) 9. Pawbeats Orchestra ft. Tymek - Chwilo trwaj 10. Poland 🇵🇱 - Viki Gabor - Superhero - LIVE - Junior Eurovision 2019 11. Roksana Węgiel - Potrafisz 12. Sarius - Trumna (prod. Gibbs) 13. Shakin' Stevens - Merry Christmas Everyone (Official Video) 14. TKM - Zołza ft. Marianne [OFFICIAL VIDEO] 15. Tymek - Bravi Ragazzi (prod. SHDOW, Worek) 16. Wham! - Last Christmas (Official Video) 17. Леша Свик - Малиновый свет (LoudBass x Jok3r Bootleg)
 8. Forum wróciło na dobre, a zmiany w zarządzie póki co wychodzą tylko na +. Oby tak dalej ☀️ Temat zamknięty.
 9. Witajcie!☀️ Przychodzę dziś do Was z smutą wiadomością - dziś zostaje zamknięty jeden z naszych serwerów -> BaseBuilder 😥 Niestety serwer ten miał zerowe zaplecze graczy, a ponadto był niedopracowany, wymagał ogromnego nakładu pracy, ponieważ było na nim mnóstwo błędów/bugów. Zapewne w przyszłości jeszcze ujrzycie ten tryb na naszej sieci, lecz poprawiony, bez błędów, bugów itd. Zajmie to trochę czasu i ogromnego nakładu pracy, dlatego nie podajemy konkretnej daty powrotu tego moda 🔆 W związku z tym pragniemy podziękować @Jexenux za dotychczasową opiekę nad serwerem, ranga Opiekuna zostaje odebrana, natomiast Jexenux pozostaje z nami na stanowisku Organizatora i Admina TS3
 10. Tymek, TKM, Malik Montana
 11. Powoli czas na zmianę mojej S8, a więc przytuliłbym Samsunga Galaxy S10 😅
 12. Raksio

  Donacja RIKO

  Oj, faktycznie Twoje serduszko jest wielkie, a do tego szczodre 😅 Dziękuję bardzo za wsparcie naszej sieci ❤️ Oczywiście otrzymujesz rangę Donator, po VIP'a zgłoś się do @ICD. Ponadto wlatujesz do tabeli TOP Donatorów, a kwota, którą nam przekazałeś zostaje odnotowana w odpowiednich miejscach ☀️ Za 3 razem się udało xD Temat zamknięty.
 13. Warn zdjęty (sorrki, że tak krótko, ale już raz się tu rozpisywałem, ale mamy kopię bazy z niedzieli i usunęło mój post ;v) Temat zamknięty.
 14. Raksio

  Hejka

  No hejka Paulinka, mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej i nie będziesz mnie biła i mi groziła ;v A no i ten kiedy chcesz tego boosta w cs i lol'u ;*
×
×
 • Create New...