Jump to content

FredBear

Member
 • Content Count

  227
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

FredBear last won the day on January 22

FredBear had the most liked content!

Community Reputation

94

1 Follower

About FredBear

 • Rank
  Gold Nova Master
 • Birthday 06/29/2002

About user

 • Gender
  Mężczyzna
 • Favourite server
  TeamSpeak3

Recent Profile Visitors

584 profile views
 1. Spoko poradnik, krótki i treściwy
 2. Jestem na TAK: +całe dnie na ts +chęć rozwijania sieci +pomocny
 3. To podanie to jakiś prank czy może przegrany zakład? -Masz zaledwie 14 lat -zladwie 11 postów na forum -nikt ze starszych użytkowników ts`a nie potraktuje Cię poważnie Jestem na NIE!
 4. Jestem na tak: +często na ts +potrzeba adminów na ts +wiek
 5. Szczególne podziękowania za grafikę dla @3majsie1995 1. W ruletce można wziąć udział tylko raz na kolejkę! 2. Zbędne posty nie na temat, będą usuwane. Autor zostanie nagrodzony warnem. 3. Każdy użytkownik biorący udział w ruletce musi podać 5 liczb, od 1 do 30. W innym wypadku jego post nie jest liczony do losowania. 4. Aby wziąć udział w ruletce, użytkownik musi mieć min. 15 napisanych postów na forum. 5. Użytkownik ma 3 dni na odebranie nagrody, w przeciwnym razie nagroda przepada. 6. Ruletka odbywa się co dwa tygodnie. Nagrody: 1 liczba-> Brak nagrody. 2 liczb
 6. Trochę czasu minęło od rozpoczęcia tej ruletki także przydało by się ją zakończyć Szczęśliwe liczby to: 2 14 15 19 23 Osoby które trafiły 2 liczy lub wiecej prosze o wypełnienie wzoru. Wzór: Ilość trafionych liczb: Nick: Steam_ID: Serwer na którym chce vipa:
 7. Siemanko! Przydałoby się rozruszać troszkę bardziej nasze forum A wiec czas na zabawę "Zgadnij kto to?" Jednak zmienimy troszkę zasady, aby każdy maił równe szanse Po wstawienu posta będzie on zablokowany przez godzinę Jest to wystarczająco czasu, żeby każdy zapoznał się z tematem Jesteście gotowi? Także zaczynamy. Zagadka Osoba ta jest z nami od początków serwera base builder. Przesiadywała tam każdą wolną chwilę. Po jakimś czasie zmieniła serwer, obecnie jest adminem cs:go. Jak sam pisze "mam jobla na punkcie butów, perfumów i muzyki" . Z tego co mi si
 8. Także czas na wzięcie udziału się skonczył, a więc czas na werdykt Osoba zagadka to.... @huzar Gratulacje dla wszystkich, którym udało się odgadnąć. Oczywiście tylko 3 pierwsze osoby otrzymują vipa Po vipa należy zgłosić się do @ICD Temat zamknięty.
 9. Słoneczna Ruletka 1. W ruletce można wziąć udział tylko raz na kolejkę! 2. Zbędne posty nie na temat, będą usuwane. Autor zostanie nagrodzony warnem. 3. Każdy użytkownik biorący udział w ruletce musi podać 5 liczb, od 1 do 30. W innym wypadku jego post nie jest liczony do losowania. 4. Aby wziąć udział w ruletce, użytkownik musi mieć min. 15 napisanych postów na forum. 5. Użytkownik ma 3 dni na odebranie nagrody, w przeciwnym razie nagroda przepada. 6. Ruletka odbywa się co dwa tygodnie. Nagrody: 1 liczba-> Brak nagrody. 2 liczby -> VIP na na dowolnym se
 10. Jeszcze raz gratulacje dla zwycięzców! Temat zamknięty.
 11. Witajcie! Przed Wami szansa zgarnięcia vipa za darmoszkę. Wystarczy oznaczyć opisaną poniżej osobę poprzez "@" Pamiętajcie jednak, że wygrywają 3 pierwsze poprawne odpowiedzi! Zagadka Osoba ta na sieć zawitała wraz z początkiem 2015 roku. W tamtym czasie jego ulubionym serwerem był Only AWP. Jednak obecnie możecie go widzieć na innym serwerze pod fioletowym kolorkiem. Jak sam przyznaje lubi pójść w ostry melanż.
 12. Szczęśliwe liczby to: 9 11 13 23 29 Osoby które trafiły 2 liczy lub wiecej prosze o wypełnienie wzoru. Wzór: Ilość trafionych liczb: Nick: Steam_ID: Serwer na którym chce vipa: Gratuluje zwycięzcom, a pozsotałym życzę szczęścia następnym razem!
×
×
 • Create New...