Jump to content

RIKO

Member
 • Content Count

  219
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Time Online

  3d 22g 12m 48s

RIKO last won the day on June 20 2020

RIKO had the most liked content!

Community Reputation

106

About RIKO

 • Rank
  Gold Nova Master
 • Birthday 08/31/1999

About user

 • First name
  Mateusz
 • Gender
  Mężczyzna
 • From
  Rybnik
 • Favourite server
  BF2 Mod 128TR

Recent Profile Visitors

1,291 profile views
 1. Poradnik na pewno ciekawy i przydatny. Wielu graczy nowych jak i starszych pewnie nie znała sporej części tych komend. Dziękujemy Ci bardzo za poradnik oraz jeśli masz chęci i wiedzę, którą chcesz się podzielić z większą ilością osób to serdecznie zapraszam do pisania kolejnych poradników ? Temat zamknięty.
 2. 1. Najlepszy Administrator @PyNiO ™ 2. Najlepszy Moderator 3. Najlepszy Opiekun Serwera @MJS 4. Najlepszy Organizator @Mordecaizero 5. Najlepszy Redaktor @cytrus 6. Najlepszy Grafik @3majsie1995 7. Najlepszy Serwer BF2 8. Najlepszy Admin Serwera @Bartoszenka 9. Najlepszy Gamer @matig 10. Człowiek miesiąca @Kevcio 11. Najbardziej pracowita osoba @PyNiO ™ 12. Najbardziej leniwa osoba @ICD 13. Największy śmieszek @matig 14. Największy no-life @PyNiO ™ 15. Największy hejter @SeeQ 16. Największy płaczek 17. Największy mądrala @MJS 18. Najbardziej pomocna osoba @Jerry Za te 20zł to każdy powini
 3. Tak jak napisał @MJS na serwerze pojawiają się już gracze (można powiedzieć, że koronaferie są dobre dla bfa), więc nie trzeba się specjalnie organizować grupami tylko wystarczy samemu wejść i podbić liczbę graczy, aczkolwiek jeśli bf zostałby wreszcie zauważony podczas niedzielnego grania to nic złego by się nie stało. Uważam, że fragment o świeceniu pustkami jest już nie do końca aktualny. Przy okazji wypowiem się apropo zmian, które moim zdaniem nie są potrzebne. Wszystko co jest na bfie działa praktycznie bez błędów, a na serwerze naprawdę jest wszystko, co na ten moment byłoby potrzebne d
 4. Jestem na TAK +Sładka +Wiek +Aktywność(siedzi prawie cały dzień) Znam tego typa już sporo lat i wiem, że jak coś robi to starannie i bierze temat na poważnie.
 5. Gra jest naprawdę świetna i przemyślana. Tym co najbardziej mi się podoba jest na pewno mechanika gułagu, który tak naprawdę daje nam drugie życie w grze plus do tego mamy to co w każdym battle ryoalu czyli podnoszenie kolegów, a poza tym wszystkim można jeszcze wykupić naszego teammate'a co daje nam długą, ale za to całkiem dynamiczną rozgrywkę. Bardzo fajnym elementem jest też sam skok z samolotu, który nie jest zwykłym pojawieniem się pojazdu latającego, tylko świetną animacją z naszymi postaciami rodem z filmów wojennych. Polecam, warto pobierać około 80GB !

Chatbox

Chatbox

Chatroom Rules

1. Chatbox is a showcase of the forum, which is why all the rules of culture and spelling Connect apply as throughout the forum.

2. Littering illogical that adds nothing to general questions will be severely punished.

3. Prohibition of calling others.

4. Prohibition of placing links advertising the content of content not related to the displayed Sunny-Dust, as well as links advertising some applications, requests for UB, complaints and requests saying hello / goodbye.

5. Requesting a "give me rank" request, etc. on Chatbox will be punished with a warning.

6. Forum administration (administrators and moderators) has the right to punish the user with a warning for violating obligations related to Chatbox.

7. We explain private matters on other messengers or PW.

8. Write in one message, do not spam.

9. Obstructing conversations, interfering with it, and provoking a quarrel will be punished with a warn.

10. Crying, the object of something not working will be punished with a warn. There are appropriate forum sections for this.


Forum administration reserves the right to withdraw access to Chatbox for breaking the application of protection.

×
×
 • Create New...