Jump to content

P1otreX

Święta 2020
 • Content Count

  425
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Other groups

Starszy Admin - Zombie Mod Member

P1otreX last won the day on November 3 2020

P1otreX had the most liked content!

Community Reputation

113

4 Followers

About P1otreX

 • Rank
  Master Guardian Elite
 • Birthday 05/26/2004

About user

 • First name
  Piotrek
 • Gender
  Mężczyzna
 • From
  Okolice Krk
 • Favourite server
  Zombie Mod

Recent Profile Visitors

848 profile views
 1. Podanie odrzucone z powodu braku starań na owo stanowisko z twojej strony, miałeś kilka dni na nadrobienie aktywności na forum (posty) jednak tego nie zrobiłeś. Podanie odrzucone Temat zamknięty.
 2. 1. Najlepszy Administrator @PyNiO ™ 2. Najlepszy Moderator @Kreeon 3. Najlepszy Opiekun Serwera @Pietruch 4. Najlepszy Organizator 5. Najlepszy Redaktor 6. Najlepszy Grafik 7. Najlepszy Serwer ZOMBIE MOD 8. Najlepszy Admin Serwera @Kreeon 9. Najlepszy Gamer @zaPPer 10. Człowiek miesiąca @Kocham Was 11. Najbardziej pracowita osoba @PyNiO ™ 12. Najbardziej leniwa osoba 13. Największy śmieszek @Grazan 14. Największy no-life @MacCzarek 15. Największy hejter 16. Największy płaczek 17. Największy mądrala 18. Najbardziej pomocna osoba @Pietruch 19. Najbardziej l
 3. Jestem na TAK +Wiek +Aktywność na zm +Kultura na serwerze +Lubisz pizzę, a tak na serio grasz na zm już jakiś czas,i nie zdarzyło mi się usłyszeć na twój temat żadnego złego zdania. -sm -składka,na ostatnim spotkaniu administracji była mowa na temat "Admin bez składki" co to oznacza w twoim wypadku, jeśli wejdzie to w życie? Prawdopodobnie: będziesz miał mniejszy dostęp do komend, "tag" na czacie coś w stylu "Admin bez składki" oraz możliwe że nie będziesz miał VIP'a. Informuje na przyszłość,żebyś mógł się spodziewać jak to 'może' wyglądać.
 4. ✖ Jeżeli twoje podanie zostanie odrzucone to następne podanie możesz złożyć dopiero za 7 dni. Podanie odrzucone Temat zamknięty.
 5. Powyższe opinie raczej nie są za bardzo pozytywne. Miałeś tydzień żeby nadrobić np. "posty" na forum, jednak tego nie zrobiłeś,dodatkowo obraziłeś admina co nie powinno mieć miejsca, zwłaszcza w sytuacji gdzie piszesz podanie. Podanie odrzucone Temat zamknięty.
 6. Powyższe opinię są pozytywne lub neutralne,nie pozostaję mi nic niż powitać cię w gronie Administracji ZM. Gratulację! Zostałeś przyjęty. Temat zamknięty.
 7. Jestem na TAK, i że można dać ci szanse. +wiek +aktywność +składka - Jedynymi minusami w twoim przypadku są, ilość postów na forum, oraz brak doświadczenia w roli "admina" ale każdy kiedyś zaczynał.
 8. Jestem neutralny, podoba mi się że poprawiłeś już nick, co tylko bardziej pokazuję że jednak zależy ci na danej randze, oraz to że nie skłamałeś odnośnie skali znajomości (sm) a często się to zdarza. Masz jeszcze trochę czasu więc, proponuję abyś spełnij resztę wymagań na admina, które możesz, czyli: np (5 postów na forum) Nie jest to trudne zadanie, ponieważ dział Zm jest ich pełen, a ty zawszę będziesz miał jednego + więcej + aktywność na serwerze + składka +/- wiek I teraz minusy - sm Ale jak to zawsze powtarzam to jest kwestia kilku/kilkunastu minut by to opano
 9. Moim zdaniem na propozycja nie mam totalnie sensu, skakanie i wspomaganie bh jest od zawsze charakterystyczne na ZM. Według mnie usunięcie tego to tak jakby usunąć "zombie" z trybu zombie mod...
 10. 1. Najlepszy Administrator @PyNiO ™ 2. Najlepszy Moderator @Kreeon 3. Najlepszy Opiekun Serwera @Pietruch 4. Najlepszy Organizator 5. Najlepszy Redaktor 6. Najlepszy Grafik @3majsie1995 7. Najlepszy Serwer ZOMBIE MOD!!! 8. Najlepszy Admin Serwera 9. Najlepszy Gamer @zaPPer 10. Człowiek miesiąca @Kocham Was 11. Najbardziej pracowita osoba @PyNiO ™ 12. Najbardziej leniwa osoba 13. Największy śmieszek 14. Największy no-life @MacCzarek 249 godzin w miesiącu mówi swoje ?? 15. Największy hejter 16. Największy płaczek @Grazan 17. Największy mądrala @Grazan 18. Najbardz
 11. Nick Steam: P1otreX Steam ID: STEAM_0:1:442387193 Wiek: 16 Link do profilu HLStats: https://hlstats.sloneczny-dust.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=916 Dlaczego Ty?: Dobre pytanie ,a zatem z tego co widzę serwer odżył i da się pograć a ja wracam jak boomerang. Na serwerze jest mało adminów, więc z chęcią po raz już x razy mogę pomóc w pilnowania i rozwoju serwera. Co tu więcej pisać, jak ktoś chce się dowiedzieć więcej niżej jest link do ostatniego podania. Akceptujesz regulamin? (TAK/NIE):Tak Podanie przyjęte.
 12. 1. Najlepszy Administrator @PyNiO ™ 2. Najlepszy Moderator @3majsie1995 3. Najlepszy Opiekun Serwera @Mordecaizero 4. Najlepszy Organizator @rzarski 5. Najlepszy Redaktor @Lothbrok 6. Najlepszy Grafik @3majsie1995 7. Najlepszy Serwer ZOMBIE MOD ! 8. Najlepszy Admin Serwera 9. Najlepszy Gamer @Dex 10. Człowiek miesiąca @PyNiO ™ 11. Najbardziej pracowita osoba 12. Najbardziej leniwa osoba @ICD 13. Największy śmieszek @Dex 14. Największy no-life 15. Największy hejter 16. Największy płaczek 17. Największy mądrala 18. Najbardziej pomocna osoba 19. Najbardziej lu
 13. Jestem na TAK +Wiek +SM +Doświadczenie w roli admina +Wydaje się ogarniać zm +Składka i regulamin Wydaje mi się że można dać Ci szanse,obserwowałem Cię na serwerze i wydajesz się nadawać na to stanowisko.
 14. Jestem na NIE - wiek -sm -wygląd podania, skoro chcesz zostać adminem wykaż się i zacznij od tego w podaniu, a tu szału nie ma. Nie wiem czemu ludzie mają z tym taki problem... +gtx 1050 +składka

Chatbox

Chatbox

Chatroom Rules

1. Chatbox is a showcase of the forum, which is why all the rules of culture and spelling Connect apply as throughout the forum.

2. Littering illogical that adds nothing to general questions will be severely punished.

3. Prohibition of calling others.

4. Prohibition of placing links advertising the content of content not related to the displayed Sunny-Dust, as well as links advertising some applications, requests for UB, complaints and requests saying hello / goodbye.

5. Requesting a "give me rank" request, etc. on Chatbox will be punished with a warning.

6. Forum administration (administrators and moderators) has the right to punish the user with a warning for violating obligations related to Chatbox.

7. We explain private matters on other messengers or PW.

8. Write in one message, do not spam.

9. Obstructing conversations, interfering with it, and provoking a quarrel will be punished with a warn.

10. Crying, the object of something not working will be punished with a warn. There are appropriate forum sections for this.


Forum administration reserves the right to withdraw access to Chatbox for breaking the application of protection.

×
×
 • Create New...