Jump to content

Tablica ogłoszeń

Moderator

GarpeQ NDK

Moderators
 • Content Count

  269
 • Posts on chatbox

  304
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Time Online

  1d 21g 42m 31s

GarpeQ NDK last won the day on July 8

GarpeQ NDK had the most liked content!

Community Reputation

59

1 Follower

About GarpeQ NDK

About user

 • Gender
  Mężczyzna
 • Favourite server
  MultiArena 1vs1 128TR

Recent Profile Visitors

669 profile views
 1. Nie bądź niezastąpionym. Jeśli nie można Cię zastąpić, nigdy nie dostaniesz awansu. Też z tego wychodzę xD
 2. No nie i w sumie dobrze mi z tym 😄
 3. No to zobaczymy się na bf
 4. GarpeQ NDK

  SIema

  Siemaneczko i zapraszam na nasze serwerki! Temat zamknięty.
 5. Oczywiście życzę Ci wszystkiego najlepszego na dalszej drodze rozwoju w tej kwestii jak i w życiu, ale nie mogę też przejść obojętnie koło tego co napisałeś. Piszesz coś takiego i Ci nie wstyd? Każdy znał twoje wybryki (na starym SD jak i na tym), co niektórzy także poznali twój "elokwentny" słownik w stosunku do ludzi wyżej postawionych jak i normalnych graczy. Sieć będzie Ci wdzięczna za grafiki i różne modyfikacje map oraz prace jako OP, ale nie licz, że większość zapomni jaki jesteś. Mam też prośbę, nie rób z siebie jakiegoś poszkodowanego, nikt cię ze stanowiska nie zrzucał więc miej godność i uderz sie pare razy w klate, może wtedy przypomnisz sobie swoje grzechy. Jeszcze raz pomimo tego co robiłeś złego czy dobrego dla sieci życzę Ci samych sukcesów.
 6. Ok, czekałem na wszystkie podania w tym dziale na tą funkcję teraz mogę sie wypowiedzieć. Osobiście jestem na TAK, Hugo jest w takiej samej sytuacji jak byłem ja składając podanie na stanowisko moderatora. Ze wszystkich osób które napisały podanie wydaje mi się ( na podstawie podania), że jest najbardziej ułożony, a z takimi osobami najlepiej się współpracuje. Jest także mocno zaangażowany w życie forum co też jest mega plusem na to stanowisko, w końcu o to tutaj chodzi. Godziny i posty to dla mnie zbędna formalność. Już pisałem o tym w innym temacie więc nie będę sie powtarzał. W przypadku @Hugo. nie byłbym tak surowy. Z tego co czytam był także wcześniej też moderatorem więc zna zasady i prace od środka. Nie wydaje mi sie, że w wyborze na to stanowisko powinniśmy się kierować stażem na sieci. Wyznacznikiem tutaj powinno być zaangażowanie. Hugo posiada większość z wymagań (Wiek, brak konfliktów i z tego co widze kulturę także). Powodzenia!
 7. Nie wiedziałem cię na serwerze, ale godziny masz prawie wyrobione. Dobrze znasz się na SM, byłeś już administratorem więc zakładam, że wiesz z czym "to się je". Wiek też jak najbardziej na plus, godziny na steam w porządku. TO czy umiesz odróżnić Cheatera od skillowego gracza rozstrzygnie serwer (uwierz niektórzy kryją się perfekcyjnie). Podsumowując dałbym Ci szanse na okresie próbnym, jestem na Tak.
 8. No to zaczynamy. Pomysł jest zaczerpnięty żywcem z innej sieci ( @Szablo dobrze wie jakiej) i według mnie ani tam ani tu nie sprawdzi się (lub nie sprawdza). Ci admini musieliby przesiadywać chyba z 10h dziennie żeby utrzymywać aktywność na serwerach, to jest realne. Z drugiej strony są tez nasi Junior Administratorzy którzy także mogą posłużyć taką usługą. Według mnie każdy opiekun powinien zadbać o skład swojej administracji i dobrać taką ilość adminów żeby nie było problemu z ich rotacją. Jeśli tak zrobią, taka ranga jest zbędna. Dodatkowo tacy Mulit Admini musieli by podlegać komuś wyżej niż opiekun bo siłą rzeczy by nie mogli co lekko zaburzyło by prace niektórych osób. Mówię tutaj oczywiście o Junior Adminach bo Moderatorzy (Jak na razie) nie zajmują się Opiekunami czy administracją.
 9. GarpeQ NDK

  Elo Elo

  Witam i zapraszam na serwery! Temat zamknięty.
 10. Mam małe wymagania, takie dobre prawdziwie szkockie whisky. To by było coś
 11. Okej, mogę sie w końcu wypowiedzieć w tym podaniu. Do teraz nie miałem o tobie zdania, dziś jednak jakieś sobie wyrobiłem. Jestem na Tak. Gracz jest aktywny, ma bardzo fajny kontakt z innymi ludźmi, nie jest toksyczny. Jest także uczynny i pomaga w pracy administracji (Zgłoszenia priv, [email protected]). Zna zasady serwera. Były administrator Aim mapek (swoją drogą też tam zaczynałem) co daje dodatkowy plus bo wie jak można ukrywać cheaty i zna zachowania w poszczególnych sytuacjach. Jedyny minus jaki widzę który na 100% musi być poprawiony to brak Prime. Osobiście bez tego na stałe nie przyjmowałbym ludzi. Ogólnie jestem za tym, żeby dać mu szansę. Miesiąc próbny nikomu nie zaszkodzi, a możliwe, że serwer otrzyma dodatkową pomoc. Ważne, żeby kolega narobił brak prime w najbliższym czasie. ?
 12. Obiad mojej wybranki serca. Smutne, ale prawdziwe. Pociesza mnie fakt, że z miesiąca na miesiąc jest coraz lepiej XD
 13. Nie zamierzam rozpisywać demka do którego nie mam dostępu. Nie wchodzę także w kompetencje innych ludzi więc ich pracę zostawiam im. Rozpisywanie demka to sugerowanie komuś oczywistych akcji więc, nie zamierzam kogoś kierować na mój tok rozumowania. Niech jego pogląd będzie czysty od sugestii. Chyba jest to uczciwe nie? P.s W regulaminie nie ma obowiązku Rozpisywania demka, jest tylko to: 2.8. Admin musi posiadać dowód w postaci dema na gracza, któremu nadaje bana permanentnego. P.s2 Załatwianie demka juz jest w drodze, prosze o cierpliwość ?
 14. Sprawa jest dla mnie oczywista na 100% Nie będę się rozpisywał w tym temacie, wszystko pokaże demko które obejrzy któryś z opiekunów. Według mnie masz WH, pare akcji miałeś nieczystych a jedną lub dwie wręcz niemożliwe do ogarnięcia bez infa. Czekamy na werdykt @Xen lub @Robert.
×
×
 • Create New...