Jump to content

Bartoszenka

Beautiful Sex
 • Content Count

  71
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Other groups

Member

Bartoszenka last won the day on August 5

Bartoszenka had the most liked content!

Community Reputation

91

4 Followers

About Bartoszenka

 • Rank
  Silver IV
 • Birthday December 11

About user

 • First name
  Klaudia
 • Gender
  Mężczyzna
 • Favourite server
  MultiArena 1vs1 128TR

Recent Profile Visitors

717 profile views
 1. Biorąc wszystkie wypowiedzi pod uwagę, postanawiam dać Ci szansę. Gratulację! Zostałeś przyjęty. Temat zamknięty.
 2. Pomimo niespełnieniu paru wymogów dotyczących admina, postanawiam dać Ci szansę Mimo wszystko prosiłabym o nadrobienie postów na forum chociażby w celu samego zapoznania i obycia się z nim. Gratulację! Zostałeś przyjęty. Temat zamknięty.
 3. 1. Najlepszy Administrator @SeeQ 2. Najlepszy Moderator @rzarski 3. Najlepszy Opiekun Serwera @Amadeus 4. Najlepszy Organizator 5. Najlepszy Redaktor 6. Najlepszy Grafik @Kreeon 7. Najlepszy Serwer Arena 1vs1 #1 8. Najlepszy Admin Serwera @Kroks 9. Najlepszy Gamer @macieek 10. Człowiek miesiąca @3majsie1995 11. Najbardziej pracowita osoba @PyNiO ™ 12. Najbardziej leniwa osoba @SupaSaiyu 13. Największy śmieszek @whoop 14. Największy no-life 15. Największy hejter 16. Największy płaczek 17. Największy mądrala 18. Najbardziej pomocna osoba @SeeQ 19. Najbardziej
 4. Biorąc pod uwagę wszystkie za i przeciw, postanowiłam dać Ci szansę Gratulację! Zostałeś przyjęty. Temat zamknięty.
 5. ✖ Posiadanie konta Prime oraz minimum 500 godzin w CS:GO. ✖ Minimum 15 godzin spędzonych na serwerze w ciągu miesiąca. ✖ Przynajmniej 5 przyzwoitych postów na forum. Podanie odrzucone. Temat zamknięty.
 6. Po burzliwych wypowiedziach i sytuacjach związanych z tym podaniem, czas podjąć decyzję. Raczej nikogo to nie zdziwi, że jestem na TAK, a Maciek zostaje przyjęty na stanowisko admina. Na arenie przydadzą się osoby z doświadczeniem, które potrafią odróżnić dobrego gracza od czitera. Nie wszyscy muszą się zgadzać z moją opinią jednak na moją odpowiedzialność stawiam na tego gracza. Temat zamknięty. Gratulację! Zostałeś przyjęty.
 7. Jestem również na TAK! Whoopa znam już od bardzo dawna i nigdy mnie nie zawiódł, zawsze jest kulturalny, służy pomocą, zna bardzo dobrze regulamin, posiada wybitne poczucie humoru. Co więcej Whoop bardzo dużo spędza czasu na serwerze, wiec taka osoba się idealnie przyda do zwalczania graczy łamiących regulamin :). Gratulację! Zostałeś przyjęty. Temat zamknięty.
 8. Po rozważeniu wszystkich za i przeciw, postanawiam dać Ci szansę na "własną odpowiedzialność". Temat zamknięty. Gratulację! Zostałeś przyjęty.
 9. Dziękuje za pochwałę, na prawdę doceniam. Jest ona bardzo motywująca Temat zamknięty.
 10. Podanie odrzucone ✖ Brak blokady VAC na koncie Steam. ✖ Minimum 15 godzin spędzonych na serwerze w ciągu miesiąca. ✖ Przynajmniej 5 przyzwoitych postów na forum. ✖ Zaangażowanie w dany serwer oraz forum. Temat zamknięty.
 11. Tysia na pewno docenia Twoją pochwałę, także temat uważam za zamknięty, dziękuje raz jeszcze Temat zamknięty.
 12. Dziękuje za pochwałę, na prawdę doceniam Temat zamknięty.
 13. 2h na serwerze to trochę mało, pograj troszkę więcej na serwerze, daj się poznać i wtedy złóż podanie Temat zamknięty.
 14. Miałam przyjemność napotkać Cię kilkukrotnie na serwerze i zawsze było to mile i sympatyczne spotkanie. ✔ Wzorowe zachowanie na serwerze. ✔ Dobra opinia wśród graczy. ✔ Ukończone 15 lat ✔ Minimum 15 godzin spędzonych na serwerze w ciągu miesiąca. ✔ Znajomość i stosowanie się do regulaminu serwera oraz forum. ✔ Zaangażowanie w dany serwer oraz forum. ✖ Przynajmniej 5 przyzwoitych postów na forum. PS: Przyjęte podanie na admina, nie zwalnia Cię z odpuszczenia nabicia co najmniej 5 postów na forum. Gratulację! Zostałeś przyjęty. Temat
×
×
 • Create New...