Jump to content

Tablica ogłoszeń

Bartoszenka

Keeper - MultiArena 128TR #1
 • Content Count

  47
 • Posts on chatbox

  28
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • Time Online

  1d 1g 29m 48s

Bartoszenka last won the day on May 24

Bartoszenka had the most liked content!

Community Reputation

58

2 Followers

About Bartoszenka

 • Other groups Beautiful Sex
  Member
 • Rank
  Silver III
 • Birthday December 11

About user

 • First name
  Klaudia
 • Gender
  Mężczyzna
 • Favourite server
  MultiArena 1vs1 128TR

Recent Profile Visitors

367 profile views
 1. Tysia na pewno docenia Twoją pochwałę, także temat uważam za zamknięty, dziękuje raz jeszcze Temat zamknięty.
 2. Dziękuje za pochwałę, na prawdę doceniam Temat zamknięty.
 3. 2h na serwerze to trochę mało, pograj troszkę więcej na serwerze, daj się poznać i wtedy złóż podanie Temat zamknięty.
 4. Miałam przyjemność napotkać Cię kilkukrotnie na serwerze i zawsze było to mile i sympatyczne spotkanie. ✔ Wzorowe zachowanie na serwerze. ✔ Dobra opinia wśród graczy. ✔ Ukończone 15 lat ✔ Minimum 15 godzin spędzonych na serwerze w ciągu miesiąca. ✔ Znajomość i stosowanie się do regulaminu serwera oraz forum. ✔ Zaangażowanie w dany serwer oraz forum. ✖ Przynajmniej 5 przyzwoitych postów na forum. PS: Przyjęte podanie na admina, nie zwalnia Cię z odpuszczenia nabicia co najmniej 5 postów na forum. Gratulację! Zostałeś przyjęty. Temat zamknięty.
 5. Podanie na tę chwilę odrzucam. ✘Podanie napisane w czwartek, a nadal tylko 1 post na forum. ✘Brak zaangażowania w życie forum. ✘Nieznajomość regulaminu, przykład- filmik Tysi. ✘Mała ilość godzina na koncie. ✘Dziwne zaczepki słowne. Temat zamknięty.
 6. Z przyczyn oczywistych, podanie odrzucam. ✖ Przynajmniej 5 przyzwoitych postów na forum. ✖ Wzorowe zachowanie na serwerze. ✖ Zaangażowanie w dany serwer oraz forum. ✖ Minimum 15 godzin spędzonych na serwerze w ciągu miesiąca. Temat zamknięty.
 7. Myślę, że wszystko już zostało powiedziane wyżej. ✖ Posiadanie konta Prime oraz minimum 250 godzin w CS:GO. ✖ Przynajmniej 5 przyzwoitych postów na forum. ✖ Wzorowe zachowanie na serwerze. ✖ Zaangażowanie w dany serwer oraz forum. ✖ Minimum 15 godzin spędzonych na serwerze w ciągu miesiąca. Temat zamknięty.
 8. Większość adminów już się wypowiedziała, więc żeby niepotrzebnie nie przedłużać wydam werdykt PanMax jest bardzo charyzmatyczną osobą, którą często można zauważyć na arenach, zna bardzo dobrze regulamin, cieszy się uznaniem wśród graczy, którym z miłą chęcią zawsze pomaga, dodatkowo ma doświadczenie jako admin. Jedynym zauważalnym minusem jest brak 5 postów, które są wymagane, ale myślę, że jest to bez problemu do nadrobienia :D. Także podsumowując, jestem na TAK! Gratulację! Zostałeś przyjęty. Temat zamknięty.
 9. Podanie z oczywistych przyczyn odrzucam: ✖ Minimum 15 godzin spędzonych na serwerze w ciągu miesiąca. ✖ Dobra opinia wśród graczy (skoro masz zalewie 30 minut, to też żadnej opinii nie można sobie wyrobić na Twój temat). ✖ Przynajmniej 5 przyzwoitych postów na forum. ✖ Posiadanie konta Prime oraz minimum 250 godzin w CS:GO. Temat zamknięty.
 10. Mój głos jest również na TAK Exit wykazuję się dużym zainteresowaniem serwerem, ma doświadczenie jako admin, zawsze chętnie pomaga graczom na serwerze, oraz jest go tam pełno :D. Mnie przekonał, także dam mu szansę . Gratulację! Zostałeś przyjęty. Temat zamknięty.
 11. Nie ma co się za bardzo rozpisywać, wszystko już wyżej zostało napisane, idealny admin na to stanowisko. PS: Mnie najbardziej przekonała miłość do kotków . Gratulację! Zostałeś przyjęty. Temat zamknięty.
 12. Tylko ten co nic nie robi, błędów nie popełnia Oczywiście przeprosiny przyjęte, a Ciebie zachęcam nadal do odwiedzania arenek :3 Temat zamknięty.
 13. Nick Steam: Bartoszenka Steam ID: STEAM_0:0:139616012 Wiek: 20 Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198239497752/ Link do profilu HLStats: https://hlstats.sloneczny-dust.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=5887 Znajomość SM (1-5): 3 Byłeś/aś już kiedyś adminem?: Byłam opiekunem, starszym adminem i adminem ? Dlaczego Ty?: Ponieważ nie mogę już znieść tej kolokwialnie mówiąc patologii na arenie, wszyscy krzyczą, obrażają się, używają wspomagaczy i co chwile słychać co jeden gracz robi z drugiego matką.. Jako doświadczona osoba na tym stanowisko myślę że mogę bardzo pomóc w zwalczaniu takich gagatków, aby serwer mógł się cieszyć renomą, której teraz ewidentnie brakuje. Wiem, że mam bardzo małą ilość godzin, bo zaledwie godzinę +, ale było to spowodowane konfliktami na wcześniejszej sieci kmwtw B). Odkąd arenki zostały przeniesione na SD, aktywnie pomagam w jej rozwoju. Coś o sobie: Hejka, mam na imię Klaudia i BARDZO LUBIĘ KOTY, mam ich aż cztery! ? Akceptujesz regulamin? (TAK/NIE): TAK
 14. Chciałabym zaproponować usunięcie niżej wymienionych map, ponieważ w moim odczuciu i zaobserwowaniu nie są one grywalne. am_pillars_v2_sm am_caffeinecapsules_sm am_underground_sm am_towers2_sm am_rob_a_sm am_trainwreck3_sm am_trainyard_sm am_desert_64_sm Zamiast nich chciałabym zaproponować dodanie 4 map, które już wcześniej były na serwerze: am_bluedev_new am_dust2_long_old am_infernew_banana am_arena https://megawrzuta.pl/download/0ff29a70cded5a1d1ee3a53a4637c9b2.html
×
×
 • Create New...