Jump to content

Tablica ogłoszeń

Bartoszenka

Keeper - MultiArena 128TR #1
 • Content Count

  62
 • Posts on chatbox

  28
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4
 • Time Online

  1d 12g 16m 41s

Bartoszenka last won the day on July 28

Bartoszenka had the most liked content!

Community Reputation

82

4 Followers

About Bartoszenka

 • Other groups Beautiful Sex
  Member
 • Rank
  Silver IV
 • Birthday December 11

About user

 • First name
  Klaudia
 • Gender
  Mężczyzna
 • Favourite server
  MultiArena 1vs1 128TR

Recent Profile Visitors

532 profile views
 1. Biorąc pod uwagę wszystkie za i przeciw, postanowiłam dać Ci szansę Gratulację! Zostałeś przyjęty. Temat zamknięty.
 2. ✖ Posiadanie konta Prime oraz minimum 500 godzin w CS:GO. ✖ Minimum 15 godzin spędzonych na serwerze w ciągu miesiąca. ✖ Przynajmniej 5 przyzwoitych postów na forum. Podanie odrzucone. Temat zamknięty.
 3. Po burzliwych wypowiedziach i sytuacjach związanych z tym podaniem, czas podjąć decyzję. Raczej nikogo to nie zdziwi, że jestem na TAK, a Maciek zostaje przyjęty na stanowisko admina. Na arenie przydadzą się osoby z doświadczeniem, które potrafią odróżnić dobrego gracza od czitera. Nie wszyscy muszą się zgadzać z moją opinią jednak na moją odpowiedzialność stawiam na tego gracza. Temat zamknięty. Gratulację! Zostałeś przyjęty.
 4. Jestem również na TAK! Whoopa znam już od bardzo dawna i nigdy mnie nie zawiódł, zawsze jest kulturalny, służy pomocą, zna bardzo dobrze regulamin, posiada wybitne poczucie humoru. Co więcej Whoop bardzo dużo spędza czasu na serwerze, wiec taka osoba się idealnie przyda do zwalczania graczy łamiących regulamin :). Gratulację! Zostałeś przyjęty. Temat zamknięty.
 5. Po rozważeniu wszystkich za i przeciw, postanawiam dać Ci szansę na "własną odpowiedzialność". Temat zamknięty. Gratulację! Zostałeś przyjęty.
 6. Dziękuje za pochwałę, na prawdę doceniam. Jest ona bardzo motywująca Temat zamknięty.
 7. Podanie odrzucone ✖ Brak blokady VAC na koncie Steam. ✖ Minimum 15 godzin spędzonych na serwerze w ciągu miesiąca. ✖ Przynajmniej 5 przyzwoitych postów na forum. ✖ Zaangażowanie w dany serwer oraz forum. Temat zamknięty.
 8. Tysia na pewno docenia Twoją pochwałę, także temat uważam za zamknięty, dziękuje raz jeszcze Temat zamknięty.
 9. Dziękuje za pochwałę, na prawdę doceniam Temat zamknięty.
 10. 2h na serwerze to trochę mało, pograj troszkę więcej na serwerze, daj się poznać i wtedy złóż podanie Temat zamknięty.
 11. Miałam przyjemność napotkać Cię kilkukrotnie na serwerze i zawsze było to mile i sympatyczne spotkanie. ✔ Wzorowe zachowanie na serwerze. ✔ Dobra opinia wśród graczy. ✔ Ukończone 15 lat ✔ Minimum 15 godzin spędzonych na serwerze w ciągu miesiąca. ✔ Znajomość i stosowanie się do regulaminu serwera oraz forum. ✔ Zaangażowanie w dany serwer oraz forum. ✖ Przynajmniej 5 przyzwoitych postów na forum. PS: Przyjęte podanie na admina, nie zwalnia Cię z odpuszczenia nabicia co najmniej 5 postów na forum. Gratulację! Zostałeś przyjęty. Temat zamknięty.
 12. Podanie na tę chwilę odrzucam. ✘Podanie napisane w czwartek, a nadal tylko 1 post na forum. ✘Brak zaangażowania w życie forum. ✘Nieznajomość regulaminu, przykład- filmik Tysi. ✘Mała ilość godzina na koncie. ✘Dziwne zaczepki słowne. Temat zamknięty.
 13. Z przyczyn oczywistych, podanie odrzucam. ✖ Przynajmniej 5 przyzwoitych postów na forum. ✖ Wzorowe zachowanie na serwerze. ✖ Zaangażowanie w dany serwer oraz forum. ✖ Minimum 15 godzin spędzonych na serwerze w ciągu miesiąca. Temat zamknięty.
 14. Myślę, że wszystko już zostało powiedziane wyżej. ✖ Posiadanie konta Prime oraz minimum 250 godzin w CS:GO. ✖ Przynajmniej 5 przyzwoitych postów na forum. ✖ Wzorowe zachowanie na serwerze. ✖ Zaangażowanie w dany serwer oraz forum. ✖ Minimum 15 godzin spędzonych na serwerze w ciągu miesiąca. Temat zamknięty.
×
×
 • Create New...