Jump to content

Jak w minute zrobić niebieskiego skina bez wkładu własnego

Recommended Posts

Witam , chciałbym się z wami podzielić sposobem na zrobienie niebieskiego skina. Sposób nie wymaga wpłacania ani grosza ani logowania się na jakieś podejrzane strony kontem steam. Sam proces będzie zależny od szybkości pobierania i w mniejszym stopniu od szczęścia. Sposób można wykonać raz na tradelink , lecz później można zdobywać inne skiny podobną metodą. Ja osobiscie zrobiłem na tym 2 niebieskie skiny , kazdy po 40-80 groszy więc profit. 

Krok pierwszy - musimy się upewnić , że konto  na , które  chcemy zdobyć skina nie  ma blokad na wymiany

Krok drugi - Bierzemy telefon do łapy i go uruchamiamy

Krok trzeci - wchodzimy w google play

krok czwarty - Wyszukujemy aplikacje "GoCases"

Csgo free real skins – go cases case opener - Apps on Google Play

Krok piąty - pobieramy i instalujemy tą aplikacje

Krok szósty - Włączamy aplikacje i logoujemy się do niej kontem google play (Można nawet jakieś konto założone przed minutą)

W tym momencie mamy 30 coinsów 

Krok siódmy - W Referral Code wpisujemy kod (Nie obraże się jak użyjecie mojego E85wT4UO ale możecie na google poszukać innych)

W tym momencie dostaliście 20 coinsów więc mamy ich 50 , do najtańszej skrzynki potrzebujemy jeszcze 19 coinów

Krok ósmy - Klikamy Free Coins i wybieramy jedną zakładke - Fyber/Tapjoy

Krok dziewiąty - Szukamy jakiejś łatwej oferty za minimum 19 coinów (Zwykle za tak małe ilości coinów oferty nakazują zainstalować i uruchomić aplikacje - to wszystko)

Teraz powinniście posiadać 69 coinów - wystarczająco na najtańszą skrzynke

Skrzynka nazywa się "Cheap Win"

Po otworzeniu skrzynki przechodzicie w trzecią zakładke z portfelem i logiem steam - wklejacie swój tradelink

Jeśli tradelink jest poprawny to pojawi się napisać "URL accepted"

W tym momencie musicie kliknąć na skina , którego zdobyliście - po wykonaniu tej czynności dostaniecie oferte wymiany z tym skinem.

Ja zdobyłem dwa glocki - Żar tlenkowy oraz Palnik Bunsena , całkiem dobry drop - życze wam jednak lepszych skinów 🙂

Pozdrawiam Qki

• Moderators

To jest bez sensu.

Nie ma żadnej, ale to żadnej gry, którą tylko trzeba zainstalować i otworzyć.

W większości tych grach trzeba spędzić trochę czasu, aby te głupie nawet 10 coinsów odebrać ;')

• 2 weeks later...
  • Junior Administrator

Cóż, dzięki za poradnik ktoś pewnie skorzysta...

Temat zamknięty.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...