Jump to content

Only DD2 [Odrzucone] Podanie na Admina - Karakan

Recommended Posts

Nick Steam: Karakan
Steam ID: STEAM_1:1:530587621
Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/polagg
Link do profilu HLStats: https://hlstats.sloneczny-dust.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=38
Znajomość SM (1-5): 3
Byłeś/aś już kiedyś adminem?: Tak
Dlaczego Ty?: Gram dosyć długo w CS:GO, jestem osobą raczej spokojną i gotową do pracy.
Coś o sobie: Mam 25 lat i jestem z Warszawy. Lubię gry komputerowe, wycieczki. Gram amatorsko w tenisa, lubię także jazdę na desce zarówno na kółkach jak i na śniegu.
Akceptujesz regulamin? (TAK/NIE): Tak
Akceptujesz składkę? [5 zł] (TAK/NIE): Tak

• Like 1
  • Cool 1

Jestem na tak: 

+Doświadczenie w grze 

+Składka 

+ogarniety człowiek

+wiek

• Like 1

Jestem na tak:

+doświadczenie

+bardzo pomocny i życzliwy

+składka

+wiek jest dużym atutem

Myśle że podanie można z miejsca zamknąć, chłop posiada 3 permbany na naszym serwie jak i 1 na innym i do tego jego aktywność składa się wyłącznie z prośb o ub.  Na serwerze to chyba od miesiąca nie byłeś, a twoje zachowanie w kierunku administracji też jest 'wspaniałe'. Jeśli to podanie to troll to nie jest to śmieszne.

Edit 1: Prywatny profil, a z historii nicków wnisokuje że na tym koncie masz perma u nas (Janito Pablito)

Edit 2: Po sprawdzeniu sb masz na to sid 3 permy u nas z czego jeden dalej aktywny

Edited by WujekCichy

Jestem na NIE

- 11/13 Twoich postów to prośby o unbana i co poniektóre to wypowiedzi pod prośbami innych użytkowników

- masz 3 permbany z czego jeden na tym serwerze (xD?)

- Cały profil prywatny

- Ja osobiscie cie nigdy nawet na serwerze nie widziałem - może mam taki timing

- Może to u mnie jakiś błąd ale czemu podałeś link do profilu GOTV?

image.thumb.png.e99100511467749fd210525453811b89.png

(Aby nie było , że nick mi się źle wyświetlił to po statystykach killi widać ile zrobił w te 4 dni aktywności - 0 zabójstw , 0 zgonów. Chłop dał link do gotv myśląc , że nikt się nie pokapuje w tym przekręcie)

image.thumb.png.34f4a55e6f835373950e4c65ad1fee05.png

Dziwny zbieg okoliczności , gdyż profilowe okrutnika oraz karakana sa takie same na hlstats oraz na steam 

image.thumb.png.aed072769c6f2e63047e6f96163e15a8.png

- " Nie ukrywam, że aktualnie jestem zbanowany na serwerze DD2, jednak nie wiem czy ma to większe znaczenie, gdyż tamtejsi "doświadczeni" admini posiadali jedynie podejrzenia i przypuszczenia, natomiast sensownych dowodów na używanie wspomagaczy nie było."

+składka

+regulamin

+wiek

+SM

Dodatkowo po zagłębieniu się w temat oprócz tego co napisał wujek mozna doszukać się innych rzeczy w minute. Pod tym steam id , które podałeś jest osoba o nicku Okrutnik. Ma on całe 0 godzin , 0 minut ,0 sekund na serwerze. Więc albo umyslnie podałeś błędne steam id oraz profil hlstats. Nie wiem czy to był swojego rodzaju "żart" ale nie jest on śmieszny. Przy wejściu ręcznym na hlstats oraz przez link wyświetlają się dwa różne steamID i różne profile. Chyba myślałeś , że masz ponadprzeciętną inteligencje i nikt poza tobą nie zauważy tego. 

Gdybym mógł to bym dał 3 razy na NIE ale mogę tylko raz więc jestem na NIE 😉 

• Pietruch changed the title to [Odrzucone] Podanie na Admina - Karakan
  • WujekCichy locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...