Jump to content

Turniej Słonecznego Dusta!

GarpeQ NDK

Recommended Posts

Mam taką starą już propozycje w mojej głowie, mianowicie chodzi o turniej.

Turniej widzę w formacie 1vs1 (Chodź nie skreślam formatu 5vs5 tylko z nim jest o wiele więcej problemów i roboty) prowadzonym na zamkniętym serwerze z wgraną mapką.

Jeśli chodzi o serwer, nie widzę problemu ze strony technicznej (Nawet jeśli nie byłby to serwer typowo SD to są jeszcze opcje postronne). Problem pojawia się w dwóch kwestiach: Obecnością ludzi (Termin rozgrywek) jak i nagrodach dla ludzi.

Jeśli chodzi o nagrody, wierzę, że jest to do dogadania już na etapie dalszym. Termin tak samo. Moje pytanie więc brzmi. Czy włodarze SD będą chętni poprowadzić takowy turniej (Jestem chętny nawet do nadzorowania go, to tak dodam od siebie ? ) i czy gracze chcą takiego turnieju.

Ze strony praktycznej jest do duży zastrzyk nowych ludzi na sieć (Jeśli oczywiście będzie odpowiedni PR typu stream, bo o FB już nie wspominam i atrakcyjne nagrody). Można to też bezpośrednio połączyć z reklamą 1vs1 128 Tick który teraz nie cieszy się zbytnią popularnością.

Co wy na to?

Myślę, że bardzo dobry pomysł, pytanie przychodzi tylko czy będzie aktywność innych użytkowników. Pamiętajmy, że połowa ludzi którzy grają na serwerowni jest niezarejestrowana.

1v1 sam bym pyknął, ale to chyba jeszcze trzeba dać trochę czasu, troszkę poczekamy, będzie więcej osób z serwerów, sami w końcu zapytają ??

Jesteśmy dopiero po reaktywacji, więc trzeba jeszcze poogarniać sprawy bieżące ? 

• SeeQ locked this topic
  • Owner

Aktualnie jest za wcześnie na organizowanie turnieju. Mamy do zrealizowania mnóstwo pomysłów, wiele rzeczy trzeba naprawić lub zmienić, musimy również zebrać możliwie najwięcej graczy z naszych serwerów na nasze forum i zachęcić ich do aktywnego włączania się w życie sieci. W przyszłości na pewno zorganizujemy niejeden turniej, ale najpierw trzeba ogarnąć ważniejsze sprawy.

Temat zamknięty.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...