Jump to content

Only Mirage #3 [Odrzucone] podanie na admina-rayjay

Recommended Posts

Nick Steam:rayjay
Steam ID: STEAM_0:0:535588606
Link do profilu Steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561199031442940/
Link do profilu HLStats:https://hlstats.sloneczny-dust.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=9305
Znajomość SM (1-5):3
Byłeś/aś już kiedyś adminem?:nie
Dlaczego Ty?:jestem często aktywny. chciałbym zmniejszyć ilość graczy cheatujących w godzinach nocnych i poprawić reputację serwera.
chciałbym zaoferować pomoc nowym graczą, którzy często potrzebują pomocy np. z komendami, zasadami serwera i tym podobnymi sprawami.
Coś o sobie:kiedyś byłem zajawiony pod względem informatyki.lubiłem realizować się pod tym względem. A teraz lubię poćwiczyć na siłowni najlepiej sprawdzam
się w trój boju siłowym. chodzę na sztuki walki typu mma kickboxing.raczej jestem osobom neutralną nie propaguje rasismu i zachowań tym podobnych.
Akceptujesz regulamin? (TAK/NIE):tak
Akceptujesz składkę ? [ 5zł ] (TAK/NIE):tak

/Kreeon: Steam ID został zmieniony na poprawny.

Edited by Kreeon

+Wiek

+Godziny

+Bardziej rozbudowane podanie niż wcześniej

+regulamin i składka

+SM

-Ja ciebie niezbyt kojarze ale rzadko bywam na om3 i bardzo możliwe, że bywałem kiedy cie nie było i na odwrót

-Doświadczenie

Mimo wszystko poprawiłeś statystyki od poprzedniego podania, lepsze podanie... no i sam fakt, że nie odpuściłeś i bardzo chcesz pomóc na serwerze jest dla mnie dobrym powodem aby dać ci TAK

Twoje ostatnie podanie nie zostało nawet rozpatrzone. Nie rozumiem po co składasz kolejne. 

-doswiadczenie

-podanie 

• Haha 1
  • 2 weeks later...

JESTEM NA TAK

+wiek

+większa aktywność

+podanie

+składka

+regulamin

-wcześniejsze podanie

Podanie odrzucam ze wzgledu zebys pogral troche wiecej na serwerze i dal sie bardziej poznac administracji i graczom i doppiero wtedy zlozyl ponownie podanie.

Podanie odrzucone.
Temat zamknięty.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...