Jump to content

Recommended Posts

Nick Steam: skardi
Steam ID: STEAM_0:1:55005062
Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198070275853/
Link do profilu HLStats: https://hlstats.sloneczny-dust.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=4577
Znajomość SM (1-5): 3
Byłeś/aś już kiedyś adminem?: TAK
Dlaczego Ty?: CS'a znam od 7 roku życia, grywałem w każdą wersje. Potrafię odróżnić "talent" bądź farta od oszusty. 
Coś o sobie: Lubię się pośmiać, ale i potrafię być bezwzględny bądź stronniczy. Jestem dosyć obiektywnym człowiekiem. Pasją oczywiście jest sport i mororyzacja. Na imię mam Kuba i kocham cs'a. Jestem zawodowym żołnierzem.
Akceptujesz regulamin? (TAK/NIE): TAK

Na Tak

+Godziny

+Doświdczenie

+Wiek

+Długi staż w grze

+SM

+Regulamin 

+Krótkie acz treściwe Dlaczego tu oraz coś o sobie

-Niezbyt kojarze (ale to ja jestem leniwy i nie gram dużo dlatego nikogo nie znam :P) 

Kuba jest człowiekiem bardzo pozytywnym. Bardzo dobry gracz od wielu przegranych godzin w 1.6 po globala. Uczciwy chłopaczyna, który nie toleruje oszustwa w szczególności jeśli chodzi o cs'a.

Kultura osobista, opanowanie, humor, zaangażowanie, miłość do cs'a to tylko kilka cech które wpłyną pozytywnie na rozwój waszego serwera. 

Dajcie mu szansę a zobaczycie, że dzięki doświadczeniu które posiada, Skardi nie zmarnuje waszego czasu, a zyskacie dobrego Admina ale także świetnego gracza na serwerze.

• Haha 1
1 godzinę temu, kniferss napisał:

Kuba jest człowiekiem bardzo pozytywnym. Bardzo dobry gracz od wielu przegranych godzin w 1.6 po globala. Uczciwy chłopaczyna, który nie toleruje oszustwa w szczególności jeśli chodzi o cs'a.

Kultura osobista, opanowanie, humor, zaangażowanie, miłość do cs'a to tylko kilka cech które wpłyną pozytywnie na rozwój waszego serwera. 

Dajcie mu szansę a zobaczycie, że dzięki doświadczeniu które posiada, Skardi nie zmarnuje waszego czasu, a zyskacie dobrego Admina ale także świetnego gracza na serwerze.

Nigdy cię nie widziałem na serwerze, a konto specjalnie założone żeby spropsować kolege jeszcze w taki sposób. No nie pomogłeś mu, tyle ci powiem 🙂. Czekam na opinie adminów i stałych graczy.

Posted (edited)

Nie, nie, nie. Fakt, mój znajomy, którego zaprosiłem na serwer. Gra pod inną nazwą na serwerze. Żadna pomoc, tylko powiedziałem, że złożyłem podanie - nic więcej 🙂

/Kreeon: Nie wypowiadaj się pod własnym podaniem. W takim celu, jeśli chcesz odpowiedzieć jakiemuś użytkownikowi użyj opcji "Edytuj". Jeśli jest już za późno napisz do Moderatora.

Edited by Kreeon
  • Pietruch changed the title to Podanie na Admina - skardi

Na TAK

Często widuje kolegę na serwerze, nie ma z nim żadnych problemów.
Spełnia wszystkie wymagania. Jestem za tym Żeby dać mu szansę.

Pytałem na pw adminów i opinie mieszane. Sam uważam, że powinieneś jeszcze trochę u nas pograć, żeby większość mogła się do ciebie przekonać. Zapraszam do złożenia podania za 2 tyg, myślę, że bardziej się do ciebie przekonamy. 

Podanie odrzucone.
Temat zamknięty.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...