Jump to content

Only AWP [Odrzucone] Podanie na Admina - jakubek_fajny

Recommended Posts

Nick Steam: Patec_Wariatec
Steam ID: https://steamcommunity.com/profiles/76561198936484820/
Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198936484820/
Link do profilu HLStats: aktualnie nie posaidam ale w kazdej chwili moge miec / https://hlstats.sloneczny-dust.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=548 (HLStats poprawione ~ Kreeon)
Znajomość SM (1-5):  1 definitywnie ale moge sie nauczyc od jakiegos innego admina
Byłeś/aś już kiedyś adminem?: nie ale szybko sie ucze 
Dlaczego Ty?: pytanie dlaczego ja poniewaz praktycznie codziennie gram na serwerze inni gracze lubią moją osobe  jestem kulturalny mily w stosunku do innych a ponad to na serwerze gra pełno cheaterów a admina widzialem tylko raz dlatego jestem chetny do pomocy w zwalczaniu cheatow 
Coś o sobie: Jestem Kuba mam 16 lat mieszkam na pomorzu mam okolo 1000h w csa lubie grac na awpy i codziiennie gram na serwerze
Akceptujesz regulamin? (TAK/NIE): tak
Akceptujesz składkę? [5 zł] (TAK/NIE): aktualnie nie posiadam karty kredytowej wiec nie wiem jak bym mial to placic mogl bym np. co 4 miesiace placic 20 zl psc

Chcialbym jeszcze powiedziec cos od siebie bardzo kulturalnie prosze o danie mi dostepu do admina obiecuje ze bede sie starał abym był jak najlepszym adminem tego serweru 

Pamiętaj, że nick na forum musi być taki sam jak na Steam ~ Kreeon

Edited by Kreeon

Zdecydowanie na NIE

+Regulamin

+godziny

- NIe wiesz nawet jak wejść na hlstats , twierdzisz , że jeszcze nie masz. Oczywiście , że masz, wejdzie ktoś chociaż na sekunde na serwer jest już zarejestrowany w hlstats.

Aby nie trzeba było szukać to masz tutaj swój profil https://hlstats.sloneczny-dust.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=548

-Mało w coś o sobie

-Słabo z tą kulturką (Te wycinki to tylko połowa jego historii ostatniego czatu) , ciągle przewijające się "ez" na czacie. 

image.thumb.png.c132587a843fb69f216232fe87066eac.png

image.thumb.png.f39a97cc89e2f51d09af91122957b573.png

image.thumb.png.f6c58cf03d8c3e4a8b82c06c9a90a991.png

image.thumb.png.b76ebef112a3da79473f7d6bc096c295.png

image.thumb.png.62b41caa8bc5a439c802740b05040d5d.png

O byciu miłym dla innych nie wspomne bo to można podpiąć pod twoją kulture i wyzywanie innych

Mając 16 lat pisane "kidy"/"dzieciaki" to troche bez sensu. Jak miałeś 13 urodziny to też pierwsze co zrobiłeś to wszedłeś na FB i napisałeś "FB 13+ dzieci"???

- No i te SM. SM na 2 da się w 5 min nauczyć , jest pełno poradników w internecie. 

To lepiej żeby był jeden admin na serwerze gral co 5 lat i pełno cziterow się panoszyło a jak bym był adminem to oczywiste że w jakimś stopniu zmienił bym swoje zachowanie SM jak łatwo się nauczyć to żaden problem. A jeśli chodzi o wyzywanie to na serwerze grają moi znajomi i często Jet to dla żartów więc a jeśli ktoś kampi to takie slowa same się cisną na usta 

Jestem na NIE 

-znajomosc SM

-kultura

A teraz dodam też od siebie jako admin grający co 5lat. Zacznijmy od tego skoro jestem jedynym adminem logiczne jest że nie będzie admina cały czas na serwie. Również chciałby zauważyć że jestem na miarę możliwości może nie jestem cały czas ale mam pracę pracuje na 3zmiany ogranicza mnie to nie mogę być cały czas. Troszeczkę przesadziłeś z tym raz na 5lat 😉 

Pozdrawiam 

Jestem na NIE 

-Ten SM jest do wyuczenia się, bo 1 to zdecydowanie za mało

-Musisz popracować nad kulturą na czacie

Jako osoba co poznała Ciebie mogę powiedzieć, że jesteś osobą która ma predyspozycje na administratora ale musisz zacząć szanować innych graczy nieważne że są cheaterami czy nie ale można pisać do nich kulturalnie, to cechuję osobę godną dostania stanowiska Administratora. W sprawie SM możesz do mnie napisać to podam Ci parę najważniejszych komend, które mogą się przydać. 😀

Edited by Eryk_Snaxik

Podanie na tę chwilę muszę odrzucić.
Popraw przede wszystkim kulturę na czacie.
Troszkę poducz się chociaż podstawowych komend.
Nick na steam musi być zgodny z nickiem z forum. 

Podanie odrzucone.
Temat zamknięty.

• Pietruch changed the title to [Odrzucone] Podanie na Admina - jakubek_fajny
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...