Jump to content

Zombie Mod [Odrzucone] Podanie na Admina - PWL15

Recommended Posts

Nick Steam:  PWL
Steam ID: ID:76561199115584459
Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199115584459/
Link do profilu HLStats: https://hlstats.sloneczny-dust.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1836
Znajomość SM (1-5): 1
Byłeś/aś już kiedyś adminem?: Nie
Dlaczego Ty?: Ponieważ jestem często na serverze, lubie pomagać dla nowych graczy jestem bardzo miłą osobą w stosunku do  drugiej osoby i umiem zachować porządek.
Coś o sobie: Witam mam na imie Paweł mieszkam w wojewóctwie Warmińsko Mazurskie [Olsztyn] jestem w szkole średniej technikum profilu informatyk lubie grać w piłke nożną.
Akceptujesz regulamin? (TAK/NIE):tak
Akceptujesz składkę? [5 zł] (TAK/NIE): tak

• PyNiO ™ changed the title to Podanie na Admina - PWL15

Dobra to tak:

- kultura (lubi kogoś zwyzywać jak go zarazi w kampie od "szmat")

+/- wiek

+ jak ktoś coś mu powie to się poprawia

+ składka

+ nie kłamie w znajomości sm(zna skalę)

+/- inny nick steam/forum

+ czas spędzony na serwerze

Dałbym szansę

• Moderators

✖ Przynajmniej 5 przyzwoitych postów na forum

✖ Posiadanie publicznego profilu Steam (godzin i gier)

✖ Posiadanie minimum 5 lvl'a Steam

✖ Posiadanie konta Prime oraz minimum 500 godzin w CS:GO

?

• Like 1

Rzekomo grałeś na serwerze rok temu. Pamiętasz mój wcześniejszy nick. Tak czy inaczej dalej nie wiem kim jesteś. Nowe konto na forum, nic o Tobie nie wiadomo. Poza tym takie moje wrażenie, może błędne, ale ostatnio Twoje zachowanie wyglądało jakbyś używał prowokacji w tym co piszesz. Na zasadzie zadawania po kilkakroć tych samych pytań, które pomimo odpowiedzi, były dalej powielane. Wspomniałeś, że lubisz pomagać graczom spoko. Przejrzałem historię czatu, nie widzę tam chwalebnych czynów. Poza tym nowe konto, postów nie ma ( a mówiłem Tobie że dział ZM jest pełen propozycji), wystarczyło przejrzeć, poczytać i dodać 3 grosze. Nie chcę kolejnych adminów, którzy serwer kochają, a forum w dupie mają. 

Wpierw pokaż, że nie jesteś pierwszym lepszy sezonowcem i spróbuj przekonać do siebie.

• Like 2

Jestem neutralny, podoba mi się że poprawiłeś już nick, co tylko bardziej pokazuję że jednak zależy ci na danej randze, oraz to że nie skłamałeś odnośnie skali znajomości (sm) a często się to zdarza. Masz jeszcze trochę czasu więc, proponuję abyś spełnij resztę wymagań na admina, które możesz, czyli: np (5 postów na forum) Nie jest to trudne zadanie, ponieważ dział Zm jest ich pełen, a ty zawszę będziesz miał jednego + więcej 

+ aktywność na serwerze 

+ składka

+/- wiek 

I teraz minusy 

- sm Ale jak to zawsze powtarzam to jest kwestia kilku/kilkunastu minut by to opanować ,sam mógłbym ci wszystko wytłumaczyć 

- posty, oraz aktywność na forum Tak jak pisał @Kocham Wasadmin obowiązkowo powinien wykazać się zaangażowaniem nie tylko na serwerze, ale również na forum 

- godziny jak i lvl na koncie steam

Neutral

Składka +

Wiek +

Regulamin +

Masz sporo godzin widać ze ogarniasz+

Forum -

SM -

Nigdy cie nie slyszałem na mikrofonie i rzadko widzę abyś komuś pomógł

Neutral, ale jakbym już miał wybrać pomiędzy nie a tak, wybrał bym nie.
-kultura
-SM (można się tego szybko nauczyć chociaż na tą dwójeczkę)
-forum (nie jest trudno napisać parę postów)
------non prime
-mało godzin w CS
-Nie znam cie jakoś za bardzo, w sumie można powiedzieć, że nowy gracz bo podobno rok temu grałeś, ale od kiedy gram regularnie na ZM (początek listopada) to nie widywałem cię jakoś bardzo często.
-Bukszpan musiał cię zbanować za obrażanie go
+Składka
+wiek
+regulamin
Najpierw popraw punkty który wypisałem tam na górze to może zmienię zdanie

Powyższe opinie raczej nie są za bardzo pozytywne. Miałeś tydzień żeby nadrobić np. "posty" na forum, jednak tego nie zrobiłeś,dodatkowo obraziłeś admina co nie powinno mieć miejsca, zwłaszcza w sytuacji gdzie piszesz podanie.

Podanie odrzucone
Temat zamknięty.

Guest
This topic is now closed to further replies.

Chatbox

Chatbox

Chatroom Rules

1. Chatbox is a showcase of the forum, which is why all the rules of culture and spelling Connect apply as throughout the forum.

2. Littering illogical that adds nothing to general questions will be severely punished.

3. Prohibition of calling others.

4. Prohibition of placing links advertising the content of content not related to the displayed Sunny-Dust, as well as links advertising some applications, requests for UB, complaints and requests saying hello / goodbye.

5. Requesting a "give me rank" request, etc. on Chatbox will be punished with a warning.

6. Forum administration (administrators and moderators) has the right to punish the user with a warning for violating obligations related to Chatbox.

7. We explain private matters on other messengers or PW.

8. Write in one message, do not spam.

9. Obstructing conversations, interfering with it, and provoking a quarrel will be punished with a warn.

10. Crying, the object of something not working will be punished with a warn. There are appropriate forum sections for this.

Forum administration reserves the right to withdraw access to Chatbox for breaking the application of protection.

• Create New...