Jump to content

Surf RPG [Przyjęte] Podanie na admina-BIG WIN ALADIN

Recommended Posts

Nick Steam: BIG WIN ALADIN
Steam ID: STEAM_0:1:200063743
Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198360393215/
Link do profilu HLStats: https://hlstats.sloneczny-dust.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=6673
Znajomość SM (1-5): 1
Byłeś/aś już kiedyś adminem?: NIE
Dlaczego Ty?:  Bo chce spróbować czegoś nowego w tej grze zależy mi na tym bardzo ponieważ gram długo na tym serwie a już raz próbowałem startować na admina nie traktuje też tego jako nową przygodę tylko jak coś do czego poważnie trzeba podejść jestem również lubianą osobą na serwie dużo nowych graczy którzy zapytali się co się tu robi to wytłumaczyłem im co i jak i z czym to się je więc uważam ze jestem dobrym kandydatem
Coś o sobie: Mieszkam w łodzi chodzę do liceum dużo czasu spędzam przy grze i zazwyczaj ludzie mnie bardzo lubią nie jestem toksyczny i tak samo staram się zasłużyć na tego admina  jestem też szanowaną osobą na serwie  i tak samo jak znajdzie się osoba która wyzywa lub oszukuje to zgłaszam to adminowi nie załatwiam nic na własną rękę jak nie mam uprawnień a gdy ktoś reklamuje inny serwer grzecznie proszę żeby usunęła to z nicku jestem też osobą z którą można pożartować i która ma dystans do siebie jestem też taką osobą która toleruje każdego i jest dla niego miła pomimo tego że go nie lubi mam nadzieję że dostanę szanse i zostanę adminem na serwie
Akceptujesz regulamin? (TAK/NIE):TAK
Akceptujesz składkę? [5 zł] (TAK/NIE): TAK

Edited by KamiKos
  • Minus 1

Jestem na TAK
+pomaga innym graczom 
+aktywny
+składki
-sm (ale to kwestia kilku min żeby coś zrozumieć)

Jestem na tak

+ długo grasz na serwerze, każdy cię zna

+pomocny 

+ składka I regulamin 

+ podanie pisane od serca 

- konto pod podanie 

- sm 

Myślę że warto dać mu szansę
+rozpoznawalny
+składka/regulamin
+pomocny
-sm(ale to ogarniesz szybko) 

-aktywność na forum,ale wiem ze to też nadrobisz
Ogólnie to jestem na TAK

• Like 1

jestem na TAK

+składka /regulamin

+pomocny

+rozpoznawalny 

-sm(ale sie nauczysz)

jestem na tak

+aktywny

+bardzo pomocny

-sm 

• Like 2

jestem na tak
+pomocny
+ bardzo dużo pomaga
+ zawsze kiedy trzeba można liczyć na jego pomoc

Edited by KamiKos
  • KamiKos changed the title to Podanie na admina-BIG WIN ALADIN

Doszliśmy z @Ninja do wniosku, że warto dać ci szanse.

Gratulację! Zostałeś przyjęty.
Temat zamknięty.

• Like 3
Guest
This topic is now closed to further replies.

Chatbox

Chatbox

Chatroom Rules

1. Chatbox is a showcase of the forum, which is why all the rules of culture and spelling Connect apply as throughout the forum.

2. Littering illogical that adds nothing to general questions will be severely punished.

3. Prohibition of calling others.

4. Prohibition of placing links advertising the content of content not related to the displayed Sunny-Dust, as well as links advertising some applications, requests for UB, complaints and requests saying hello / goodbye.

5. Requesting a "give me rank" request, etc. on Chatbox will be punished with a warning.

6. Forum administration (administrators and moderators) has the right to punish the user with a warning for violating obligations related to Chatbox.

7. We explain private matters on other messengers or PW.

8. Write in one message, do not spam.

9. Obstructing conversations, interfering with it, and provoking a quarrel will be punished with a warn.

10. Crying, the object of something not working will be punished with a warn. There are appropriate forum sections for this.

Forum administration reserves the right to withdraw access to Chatbox for breaking the application of protection.

• Create New...