Jump to content

Only Mirage #1 [Przyjęte]podanie na admina (gniew)

Recommended Posts

Nick Steam: Gniew 
Steam ID: 54914320    
Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198070094368/
Link do profilu HLStats:https://hlstatsx.sloneczny-dust.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1008
Znajomość SM (1-5):2
Byłeś/aś już kiedyś adminem?:tak, kiedys w mincrafcie
Dlaczego Ty?:Ponieważ czuje że mógłbym się przydać jako admin na serwerze do pomocy chłopakom aby zwalczać plugawych cheaterow.Jestem bardzo aktywny na serwerze co uważam za plus jako że nie zawsze jest ten admin kiedy tego potrzebujemy, nie gram mm ani skrzydłowych tylko pykam na onlymirage #1 
Coś o sobie: jestem Szymon, mam 17lat (w sierpniu juz 18), mieszkam w brzegu opolskim, trenuje od 9 lat piłke ręczna i 3 razy bylismy juz z druzyna na MP, zajmujac miejsca w top10, moje hobby to granie w cs'ka (od ponad miesiaca codziennie od 14 do 21 na serwerze onlymirage #1), moim drugim hobby jest jazda na enduro i siłownia.
Akceptujesz regulamin? (TAK/NIE): TAK

• Like 1

NA TAK

+ czas na serwerze 

+wiek 

+regulamin 

• Cool 1

Podanie napisane niechlujnie nawet link do hlstats się nie zgazda.

Myślę, że na tą chwilę jest wystarczająca liczba adminów 

Jakie ma powiązanie admin w minecrafcie do admina w csgo?

Jestem na NIE

• Cool 1
  • 2 weeks later...

Na razie adminów mamy wystarczająco dużo, jak zwolni się miejsce biorę cię pierwszego pod uwagę. Tylko no nie pisz, ze miales adma w minecrafcie bo to nijak się ma do cs go

Podanie odrzucone.
Temat zamknięty.

• Like 1

W związku z nowymi okolicznościami pozwalam sobie zmienić decyzję.

Duża aktywność i zaangażowanie jest potrzebne.

Gratulację! Zostałeś przyjęty.
Temat zamknięty.

Witamy na pokładzie

• Cool 1
  • SeeQ changed the title to [Przyjęte]podanie na admina (gniew)
Guest
This topic is now closed to further replies.

Chatbox

Chatbox

Chatroom Rules

1. Chatbox is a showcase of the forum, which is why all the rules of culture and spelling Connect apply as throughout the forum.

2. Littering illogical that adds nothing to general questions will be severely punished.

3. Prohibition of calling others.

4. Prohibition of placing links advertising the content of content not related to the displayed Sunny-Dust, as well as links advertising some applications, requests for UB, complaints and requests saying hello / goodbye.

5. Requesting a "give me rank" request, etc. on Chatbox will be punished with a warning.

6. Forum administration (administrators and moderators) has the right to punish the user with a warning for violating obligations related to Chatbox.

7. We explain private matters on other messengers or PW.

8. Write in one message, do not spam.

9. Obstructing conversations, interfering with it, and provoking a quarrel will be punished with a warn.

10. Crying, the object of something not working will be punished with a warn. There are appropriate forum sections for this.

Forum administration reserves the right to withdraw access to Chatbox for breaking the application of protection.

• Create New...