Jump to content

Recommended Posts

Otwieram temat typu gorzkie żale dla graczy, adminów i opiekuna serwera. Niech każdy napisze co według niego jest nie tak, a co powinniśmy zmienić. Może się uda wprowadzić jakiś program naprawczy xd wspólnymi siłami bo to co się odpierdala ostatnio z tym serwerem to dupa boli.

Zacznę: 

według mnie głównym problemem jest brak komunikacji na linii serwer i administracja forum. Wszelkie błędy, brak poprawnego działania serwera itp powinny być zgłaszane przez opiekuna do arystokracji. To jest ciężkie gdy się nie wchodzi na serwer i ma urlop od x czasu. ( Od razu uprzedzam komentarze.. nie piszę tego żeby odzyskać opiekuna bo sam nie mam czasu i nie robił bym tego lepiej. Co nie zmienia faktu, że potrzeba kogoś kto się zaangażuje.)

następstwem tego jest burdel na serwerze i w administracji. Straciliśmy stałych graczy i to takich na prawdę wieloletnich, którzy grali nawet jak były mega lagi. Jak ludzie widzą, że z dupy jest pare dni wyłączony serwer i nikt nie wie o co chodzi to szukają innego. Admini też się wkurwiają i odchodzą albo przestają grać, a przy tym pustym serwerze i ogólnym burdlu nagle słyszą, że będą musieli za ten pusty serwer płacić 5zł miesięcznie gdzie w naszych podaniach na admina nie było wymogu akceptacji składki tak jak to jest na innych serwerach. 

• Owner

@Komisarz Widzę dalej problem ze składkami u was jest. Proszę bardzo, ściągam wam składki, ale żaden z innych serwerów nie będzie dokładał do waszego, sprzedaż usług na serwerze jest tak znikoma, że sądzę max 1 miesiąc i serwer zostanie usunięty. Jeżeli tego tak bardzo chcecie, to proszę bardzo.

Potwierdza się to, co pisałem jakiś czas temu. Brak poczucia bezpieczeństwa i zaangażowania daje taki a nie inny efekt. 

Spoiler

455851965_wiedza1.thumb.jpg.c5f5d9464c0a35bc78aaee3ce8b9118e.jpg

Kontakt na linii Administracja wyżej - Opiekun. Określone zasady i konsekwencje. Stabilność serwera, dbałość i poczucie bezpieczeństwa. Te rzeczy kuleją. Bez tego ani rusz.

Poza tym druga sprawa. Chociaż to tyczyło się bardziej OM2.

Kilka miesięcy temu zostałem zbesztany za zwrócenie uwagi na rzeczy ważne. Zwróciłem uwagę przede wszystkim na to, że OM nie mają zżytej społeczności. I że trzeba się starać o to, aby tę społeczność pozyskiwać. Inaczej skończy się to tak a nie inaczej (RIP). Skończyło się na śmiechach i oblaniu mnie ciepłym moczem. Aktualnie - post autora, potwierdza jedynie to, o czym pisałem wiele miesięcy wstecz. 

Pozdrawiam. 

W dniu 4.06.2021 o 11:49, PyNiO ™ napisał:

@Komisarz Widzę dalej problem ze składkami u was jest. Proszę bardzo, ściągam wam składki, ale żaden z innych serwerów nie będzie dokładał do waszego, sprzedaż usług na serwerze jest tak znikoma, że sądzę max 1 miesiąc i serwer zostanie usunięty. Jeżeli tego tak bardzo chcecie, to proszę bardzo.

Z tego co słyszałem to @Pro-Miau Miau-Kiciuś zgłaszał ciągle jakieś rzeczy do zmiany na serwerze i jedyne co jest robione to tagi. (ale fajnie jakby się sam wypowiedział)

Składki pewnie by przeszły gdyby coś się działo na tym serwerze a tak każdy ma wyjebane i za pustki nikt nie będzie płacić. 

Co do społeczności to nie jest tak że jej nie było tylko się rozpadła przez ten burdel.

Widać niektórym na rękę jest żeby ten serwer upierdolić i tyle.

• Owner

Zacznijmy od:

21 godzin temu, Komisarz napisał:

Z tego co słyszałem to @Pro-Miau Miau-Kiciuś zgłaszał ciągle jakieś rzeczy do zmiany na serwerze i jedyne co jest robione to tagi. (ale fajnie jakby się sam wypowiedział)

-Usunąć deadcam, jest uciążliwe i można podpatrzeć na radarze pozycje przeciwników i dać info
-sm_alltalk ( chyba tak, nigdy nie uzywalem ) nie dziala tak jak wczesniej [email protected], niby mały błąd i można olać ale no też mi zgłosili.
-Ostatnia mała zmiana to zmiana informacji o opiekunie bo te "Opiekun: Kiciu?" glupio wygląda, najlepiej Pro-Miau Miau-Kicius albo samo Kicius bez tego Ś.

To jest lista rzeczy, które dostałem od @Pro-Miau Miau-Kiciuś
Wszystko na tamtą chwilę zostało naprawione i nie dostałem więcej zmian/poprawek jakie mają wejść na serwer.

Co do społeczności to nie jest tak że jej nie było tylko się rozpadła przez ten burdel.

Jaki burdel? Bo jedyny jaki tu widzę, to administracja serwera OM1. 
Każdy płacze, że nic nie dzieje się na serwerze, a chuja robi i ma wszystko w dupie.

Składki pewnie by przeszły gdyby coś się działo na tym serwerze a tak każdy ma wyjebane i za pustki nikt nie będzie płacić. 

Hmm, ciekawe, że nawet nie potraficie słuchać co wam się mówiło z 1000000000 razy. Ten serwer nie jest bez potencjału, ale jeżeli nikt nie siedzi na nim, to normalne, że ludzie nie chcą wchodzić. Tłumaczyłem tyle razy, wystarczy zebrać się z administracją, usiąść na godzinkę, gracze przyjdą, ale jak każdy woli siedzieć i czekać na jakieś zbawienie z nieba, to się nie doczeka.

Widać niektórym na rękę jest żeby ten serwer upierdolić i tyle.

Aktualnie jedynym, którym to na rękę jesteście WY, sami do tego doprowadziliście, administracja wraz z opiekunem. I nie mówcie mi teraz, że to moja wina, bo ja nic nie robię. Jeżeli ja nawet nie wiem co się dzieje na serwerze, bo nie mam czasu wejść, mam na głowie milion spraw, nie tylko związanych z siecią i nie mogę siedzieć na każdym serwerze na raz i wiedzieć wszystkiego o serwerze. Za każdym razem, kiedy dostawałem informację o tym, że coś jest nie tak, było to jak najszybciej naprawiane/usuwane.

A teraz @Komisarz proszę, przemyśl to co ci napisałem, i zobacz, czy nie robisz tego co opisałem.

14 minut temu, PyNiO ™ napisał:

Zacznijmy od:

-Usunąć deadcam, jest uciążliwe i można podpatrzeć na radarze pozycje przeciwników i dać info
-sm_alltalk ( chyba tak, nigdy nie uzywalem ) nie dziala tak jak wczesniej [email protected], niby mały błąd i można olać ale no też mi zgłosili.
-Ostatnia mała zmiana to zmiana informacji o opiekunie bo te "Opiekun: Kiciu?" glupio wygląda, najlepiej Pro-Miau Miau-Kicius albo samo Kicius bez tego Ś.

A co z strzykawkami? Też miały być usuniete, przynajmniej tak Kicius mówił że do Ciebie pisał.

Przerzucanie win tu nic nie da, jak dla mnie jedynym rozwiązaniem jest tu zwołanie zebrania i wszyscy zainteresowani dobrem serwera powinni na nim być...

Tylko nie jak to zazwyczaj bywa, czyli wypowiedz Pynia lub Seeq i zero komentarza...

Małe zebranko w jakis weekend, kazdy przedstawi swoje pomysły i razem znajdziecie jakies rozwiązanie 

• Like 1
3 godziny temu, PyNiO ™ napisał:

Zacznijmy od:

To jest lista rzeczy, które dostałem od @Pro-Miau Miau-Kiciuś
Wszystko na tamtą chwilę zostało naprawione i nie dostałem więcej zmian/poprawek jakie mają wejść na serwer.

Jaki burdel? Bo jedyny jaki tu widzę, to administracja serwera OM1. 
Każdy płacze, że nic nie dzieje się na serwerze, a chuja robi i ma wszystko w dupie.

Hmm, ciekawe, że nawet nie potraficie słuchać co wam się mówiło z 1000000000 razy. Ten serwer nie jest bez potencjału, ale jeżeli nikt nie siedzi na nim, to normalne, że ludzie nie chcą wchodzić. Tłumaczyłem tyle razy, wystarczy zebrać się z administracją, usiąść na godzinkę, gracze przyjdą, ale jak każdy woli siedzieć i czekać na jakieś zbawienie z nieba, to się nie doczeka.

Aktualnie jedynym, którym to na rękę jesteście WY, sami do tego doprowadziliście, administracja wraz z opiekunem. I nie mówcie mi teraz, że to moja wina, bo ja nic nie robię. Jeżeli ja nawet nie wiem co się dzieje na serwerze, bo nie mam czasu wejść, mam na głowie milion spraw, nie tylko związanych z siecią i nie mogę siedzieć na każdym serwerze na raz i wiedzieć wszystkiego o serwerze. Za każdym razem, kiedy dostawałem informację o tym, że coś jest nie tak, było to jak najszybciej naprawiane/usuwane.

A teraz @Komisarz proszę, przemyśl to co ci napisałem, i zobacz, czy nie robisz tego co opisałem.

Kompleksy jakieś i typowa spychologia ... nikt nie napisał że to twoja wina ... ja dałem temat żeby wyjść z inicjatywą i naprawić coś co powinien robić opiekun to dostaje informacje zwrotną że robię za mało i to jednak moja i adminów wina ? 

Nie potrafimy słuchać a nikt z nami kurwa nie rozmawia. Nie pierdol też że od razu robisz coś co jest zgłaszane bo nigdy tak nie było i nie będzie. Może z opóźnieniem takim 2 tygodniowym lub wcale. Bo sam pamiętam z opiekunowania ile musiałem się kurwa naprosić żeby jaśnie pan wstał o 15 rano i coś zrobił. Jak razem z kiciusiem siedzieliśmy nad listą resów z 2 godziny to olane było moczem i tak było z większością spraw, poza zaktualizowaniem kurwa skinów przy nowej skrzynce.

Odpierdolta się od adminów bo oni jak byli gracze to siedzieli prawie co wieczór wszyscy. Imo w obowiązkach adminów nie jest rozkręcanie serwera i poszukiwanie nowych graczy. Administracja forum ma za dużo obowiązków i mało czasu żeby to ogarniać jak sam piszesz, a opiekun ma to w pizdzie więc nie wiem kto ma to robić ale wina oczywiście jest adminów bo nie weszli razem parę razy na pusty serwer

Posted (edited)

@PyNiO ™ Ani ja ani wcześniej komisarz nic o strzykawkach nie pisaliśmy - dodałeś.
Tagi jakieś które naprawiasz 2 tyg, też nikt nie dał propozycji że będą ciekawe - dodałeś
Ty nie grasz na tym serwerze, czemu nie zapytałeś sie wtedy komisarza co sadzi o tych strzykawkach? 

Wziałem urlop w najgorszym momencie, ale musiałem i też kurwa jak widzicie coś @Komisarz i reszta adminów, że np serwer nie działa bo byl update cs go to wejdzicie na forum a nie czekacie 5 dni na mnie gdzie ja dostepu do kompa nawet nie mialem

Składki adminów to kretynizm, gdzie tak naprawde to my powinnismy dostawać od was hajs za to ze pilnujemy tego serwera, mamy wymogi godzinowe, jak cos zle zrobimy to dostajemy opierdol itd chcieliście się bawić w właścicieli sieci to sie bawcie, my wam tylko pomagamy aby gracze nie musieli sie użerać z cheaterami. I nie mow nawet ze admin to tylko dodatek bo i tak gramy na serwie, admini czesto maja w glowie to ze nawet jak nie powinni bo mogą zrobić coś pożyteczniejszego ( bo maja swoje życie ) to wejda na serwer zobaczyć co sie dzieje, przynajmniej tak bylo jak serwer zyl.  Z tym placeniem dla nas to oczywiscie tylko aluzja.

Ciężko jest zebrac adminow zeby przynajmniej z 4 bylo w jednym momencie dostepnych do gry zeby rozkrecic serwer, po to tylu ich jest aby mniej wiecej zawsze jeden badz 2 mialo czas i wbilo na serwer kiedy inni nie maja czasu.

Ale wezmę też w obronę @PyNiO ™ bo też spamuję niektórym nawet na fb żeby poświęcili 5 min na wypowiedzenie się w durnej elicie sieci albo weszli raz dziennie na forum i tego nie robią, więc można uznać, że rzeczywiście mają wyjebane. 

Dalej twierdzę, że jesteśmy ekipą, powinniśmy się wspierać i znaleźć jakieś wspólne rozwiązanie bo nie wierzę, że komuś z nas nie zależy.

Edited by Pro-Miau Miau-Kiciuś
  • Like 1
  • Owner

Ehhh miałem przygotowany już cały temat, ale pierdole to.

Tak jak już mówiłem @Pro-Miau Miau-Kiciuś czekam na was na ts/dc, przyjdźcie, powiedzcie mi co wam nie pasuje, zamiast robić burdel na forum.

Temat zamknięty.

Guest
This topic is now closed to further replies.

Chatbox

Chatbox

Chatroom Rules

1. Chatbox is a showcase of the forum, which is why all the rules of culture and spelling Connect apply as throughout the forum.

2. Littering illogical that adds nothing to general questions will be severely punished.

3. Prohibition of calling others.

4. Prohibition of placing links advertising the content of content not related to the displayed Sunny-Dust, as well as links advertising some applications, requests for UB, complaints and requests saying hello / goodbye.

5. Requesting a "give me rank" request, etc. on Chatbox will be punished with a warning.

6. Forum administration (administrators and moderators) has the right to punish the user with a warning for violating obligations related to Chatbox.

7. We explain private matters on other messengers or PW.

8. Write in one message, do not spam.

9. Obstructing conversations, interfering with it, and provoking a quarrel will be punished with a warn.

10. Crying, the object of something not working will be punished with a warn. There are appropriate forum sections for this.

Forum administration reserves the right to withdraw access to Chatbox for breaking the application of protection.

• Create New...