Jump to content

Zombie Mod [Odrzucone] Podanie na Admina - Przemo

Recommended Posts

Nick Steam: Przemo
Steam ID: STEAM_0:0:127810888
Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/789654125/
Link do profilu HLStats: https://hlstatsx.sloneczny-dust.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=4939
Znajomość SM (1-5): 4
Byłeś/aś już kiedyś adminem?: tak nie na csgo lecz na gta i na innych grach
Dlaczego Ty?: jestem jedna z najaktywniejszych graczy w tym czasie na zombi modzie i jest wmiare sporo cheaterow i ludzi lamiacych regulamin i chcialbym troche pomoc bo jedyny administrator ktorego widze na zombie modzie to mialmix i dla niego tez pochwala spoko typ pomocny
Coś o sobie: mam na imie Krzysztof mam 16 lat lubie komputery nie umiem jezdzic na rowerze jestem miły pomocny 
Akceptujesz regulamin? (TAK/NIE):TAK
Akceptujesz składkę? [5 zł] (TAK/NIE): TAK

Edited by Kreeon
  • Like 1
  • Kreeon changed the title to Podanie na Admina - Przemo

Jestem na nie.

Aktywny być może ale z tego co zerknąłem tylko w tym i wyłącznie w tym miesiącu. No i ten vac mnie trochę boli co prawda nie wiem czy uzasadnione vacacje.

+sm

+składka

+/- aktywność

-na resztę. Zasugeruje się co pisał  @michalczewaski gdyż nie przesiaduje na zm

• Minus 1

+super podanko
+hajs
+aktywność
+pozdrów tam wszystkich 
Na duże tak
Poproszę usunąć moją wcześniejszą wypowiedź bo niestety ja tego kurcze blaszka zrobić nie potrafię.

Edited by Grazan

+ Wiek

+ Regulamin/$kładka

+ SM

+/- Aktywność ( Jesteś aktywny od tygodnia 16H i 30min )

+/- Schludność podania

- konto pod podanie

- Blokada Vac na koncie Steam

Jeżeli to co napisał @michalczewaski zgadza się w 100% to musisz mieć sprawny mikrofon i udzielać się podczas gry,

Bardzo ciekawi mnie twoja znajomość SM dlatego, że nie byłeś wcześniej Adminem żadnej sieci w CS:GO, a umiesz wgrywać pluginy na serwer 🤨

Jestem na NIE.

• Moderators

- Godziny na serwerze w porządku;

- Obawiam się, że nie mówisz prawdy odnośnie skali znajomości SM;

- 1 post tylko na forum. 😕

Na tą chwilę neutral, z lekkim nastawianiem na nie.

Myślę że nie muszę dłużej czekać na inne wypowiedzi odnośnie tego podania.

Konto na forum zostało utworzone tylko i wyłącznie pod podanie , co widać po tym że byłeś na forum tylko w dniu pisania podania na admina , to był pierwszy i ostatni raz kiedy odwiedziłeś nasze forum.

Kolejna sprawa to miałem z tobą odbyć rozmowę w Piątek 03.09.2021 na Discord lecz nie pojawiłeś się (nie będę za tobą biegać) co mówi samo za siebie jakie miałeś do tego podejście.

No i na sam koniec  KONTO VAC tego nawet nie będę komentować.

Podanie Odrzucone
Temat zamknięty.

• Like 1
  • +1 3
  • Love 1
Guest
This topic is now closed to further replies.

Chatbox

Chatbox

Chatroom Rules

1. Chatbox is a showcase of the forum, which is why all the rules of culture and spelling Connect apply as throughout the forum.

2. Littering illogical that adds nothing to general questions will be severely punished.

3. Prohibition of calling others.

4. Prohibition of placing links advertising the content of content not related to the displayed Sunny-Dust, as well as links advertising some applications, requests for UB, complaints and requests saying hello / goodbye.

5. Requesting a "give me rank" request, etc. on Chatbox will be punished with a warning.

6. Forum administration (administrators and moderators) has the right to punish the user with a warning for violating obligations related to Chatbox.

7. We explain private matters on other messengers or PW.

8. Write in one message, do not spam.

9. Obstructing conversations, interfering with it, and provoking a quarrel will be punished with a warn.

10. Crying, the object of something not working will be punished with a warn. There are appropriate forum sections for this.

Forum administration reserves the right to withdraw access to Chatbox for breaking the application of protection.

• Create New...