Jump to content

Recommended Posts

Żeby zebrać 10 najlepszych graczy na słonecznym a potem zrobić  2 drużyny po 5 w jednej i rozegrać turniej fajne spędzenie czasu i jeszcze rozszerzenie komunikacji pomiędzy kolegami którzy siedza za monitorem 

Link to post
Share on other sites

Osobiście sam miałem już pomysł zrobienia turnieju Słonecznego Dusta.  

Mam juz pomysł na cały turniej w trzech formatach (5vs5, 2vs2 lub 1vs1) jak i dodatkowym formacie (H&S). Pozostaje tylko kwestia zgody administracji i odpowiednie osoby do pracy nad takim turniejem. Oczywiście też kwestia Nagród pozostaje pod znakiem zapytania. 

Myślę, że w przyszłości na pewno taka inicjatywa się pojawi jednak, żeby to dobrze wyglądało potrzebny jest sztab ludzi i czas. 

Link to post
Share on other sites
  • SeeQ locked this topic
  • Owner

Kwestia turnieju i jego formy stoi jeszcze pod znakiem zapytania, ale... No właśnie ale. Mogę zdradzić, że planujemy w najbliższym czasie zorganizować pewnego rodzaju turniej. Nie chcemy się z tym śpieszyć gdyż wymaga to dużo nie tylko od nas, ale od samej społeczności. Musimy wiedzieć, że gracze będą się cieszyć z owego turnieju, że zaproszą swoich znajomych, będą walczyć do końca i cieszyć się z gry. Chcemy, w miarę możliwości, wystrzegać się osób, które próbują wejść na amatorską lub półprofesjonalną scenę CS'a i przyszłyby tylko po to, by zgarnąć nagrodę. Całe wydarzenie będzie zorganizowane przez graczy dla graczy. Będzie przeznaczone w głównej mierze dla was. Dla osób, które grają na naszych serwerach i cieszą się z możliwości bycia tutaj. Możecie już powoli zbierać drużyny/pary, przygotowywać się i wyczekiwać tematu ogłaszającego wydarzenie. Forma turnieju oraz eliminacji będzie zależała od ilości drużyn/par, wszystko jest w waszych rękach.

Swoją drogą dziękuję za propozycję, miałem okazję by uchylić trochę rąbki tajemnicy ?.

Temat zamknięty.

 

  • Like 1
  • Cool 1
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...